fbpx

Z wizytą u Vivian Hoorn

Zobacz galerię 13 Zdjęć
„Właściwie to ja po prostu robię tak, jak czuję! Lubię na przykład połączenia elementów nowoczesnych i vintage” – mówi Vivian. (Fot. Westwing)

Kim jest Vivian Hoorn? Zawodowo fotografuje, jest dyrektorem kreatywnym w agencji reklamowej, a popularność zdobyła jako influencerka. Za sprawą jej niezwykłego wyczucia stylu, oraz promocji idei body positive ma szerokie grono fanów, którzy śledzą jej profil @vivanhoorn. Dzięki firmie Westwing udało się nam obejrzeć wnętrze jej pięknego domu w Amsterdamie. 

View this post on Instagram

garden party 🌸

A post shared by VH. (@vivianhoorn) on

Swoim profilem instagramowym inspiruje kobiety na całym świecie. Zachęca do dbania o siebie, swoje samopoczucie i otoczenie. W swoich wpisach promuję ideę body positive, której głównym przesłaniem jest akceptacja samej siebie oraz zaprzestanie narzucania kanonów piękna, co negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne kobiet.

W jednym z postów pisze: 
“Kiedy byłam młodsza, moim największym marzeniem było zostać modelką. W agencjach mówiono mi, że muszę schudnąć… Byłam młoda, słuchałam ich. Przez wiele lat byłam skoncentrowana na ciele. Żałowałam, że nie spotkałam wówczas kogoś, kto by mnie zainspirował do zmiany myślenia, powiedziałby mi “Wyglądasz więcej niż wystarczająco dobrze”. Na szczęście przyjaciele i rodzina, zawsze mnie wspierali. Moim największym marzeniem teraz jest zmienić negatywne myślenie o sobie wielu kobiet.  Zainspirować ich do zaopiekowania się sobą. Od momentu, gdy zacząłem wierzyć w siebie, wszystkie moje marzenia się spełniły.♥ “

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze