fbpx

Finał II edycji akcji „Solidarność Kobiet ma Sens”

Finał II edycji akcji „Solidarność Kobiet ma Sens”

W numerze specjalne zaproszenie dla czytelniczek! Finał odbędzie się 12.03.2016 podczas targów dla kobiet BABSKI DZIEŃ na Torwarze, w Warszawie. W marcowym numerze magazynu SENS prezent w postaci kuponu rabatowego: 50% zniżki na bilet wstępu.
II edycja akcji rozpoczęła się w październikowym numerze SENSu i miała swoje odsłony na łamach magazynu oraz na FB, w postaci działań social marketingowych.

Istotą akcji jest zwrócenie uwagi kobiet na to, że wzajemne wspieranie się w środowisku zawodowym, biznesowym i prywatnym pomaga rozwojowi ich kariery oraz wpływa na poprawienie jakości ich życia.

Ambasadorkami II edycji akcji są: Beata Tadla – dziennikarka TVP, Marzena Chełminiak, dziennikarka Radia ZET oraz life coach, Hanna Samson – psycholożka i pisarka oraz Agnieszka Sienkiewicz – aktorka.

ULOTKA SOLIDARNOSC2

Uczestniczki wydarzenia będą mogły spotkać się ze znanymi psychologami i coachami m.in.: Dagmarą Gmitrzak – trenerką rozwoju osobistego, Anną Kocwę Karnaś – specjalistką Mind Shui , Daniele Gargano – psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, ekspertami telewizji LIFETIME: Ewą Klepacką- Gryz oraz dr Maciejem Błaszakiem, a także z konsultantami PROVIDENT.

W strefie magazynu SENS odbędą się wykłady interaktywne m.in. Katarzyny Miller pt:. „Chcę być kochana tak jak chcę”, Zuzanny Ziomeckiej pt: „Co to jest mindfulness i jak wpływa na stres?”

Ponadto uczestniczki będą miały możliwość wzięcia udziału w otwartej debacie pt: „Kobieta kobiecie suką – czy solidarność kobiet istnieje?” Wśród debatujących pojawią się: ambasadorki akcji Solidarność Kobiet ma Sens – Beata Tadla (dziennikarka), Marzena Chełminiak (dziennikarki Radia Zet) oraz pisarka Ałbena Grabowska, aktorka Marieta Żukowska, a także dr hab. nauk hum. Maciej Błaszak (ekspert telewizji LIFETIME). Rozmowę poprowadzi redaktor naczelna miesięcznika SENS Katarzyna Droga.

Na stoisku odbędą się także spotkania z ambasadorkami akcji oraz z autorami książek Wydawnictwa Zwierciadło m.in. Ałbeną Grabowską autorką książek „Lady M”, „Lot nisko nad ziemią”, „Stulecie winnych” oraz Katarzyną Miller, autorką książek m.in. „Chcę być kochana tak jak chcę”, „Nie bój się życia”, „Nie bój się zdrady”, „Blaski życia”, „Królowe życia i król”.

Lady M.