1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Sens

GRUDNIOWE WYDANIE MIESIĘCZNIKA „SENS” JUŻ W SPRZEDAŻY!

Bohaterką okładki jest Sharon Stone – bezkompromisowa i szczera. Przez ostatnie lata walczyła z chorobą i samotnością.

Dziś niczego się już nie boi.  W numerze także nowy cykl Oriny Krajewskiej oraz poradnik „Żyj pozytywnie”, czyli 16 stron rytuałów,  badań i przepisów na szczęście.

Od numeru grudniowego do grona autorów SENSu dołączy Orina Krajewska - aktorka, instruktorka teatralna, współzałożycielka i prezes Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. W rubryce Sensowne Ścieżki Zdrowia będzie pytała specjalistów z różnych dziedzin o ich przepis na zdrowie. W pierwszym odcinku swojego autorskiego cyklu pyta lekarkę Elżbietę Dudzińską o to,  jak nasze myśli wpływają na ciało.

W temacie numeru: „Rodziny nie zmienisz – zmień nastawienie” – o to, jaką rolę odgrywa w naszym życiu rodzina pytamy psychoterapeutkę Katarzynę Miller. Dowiemy się również m.in. jak ułożyć relacje po rozwodzie, aby nikogo nie skrzywdzić oraz co dziedziczymy po naszych przodkach.

W wydaniu także o tym, jak świadomy oddech wpływa na satysfakcję w seksie oraz jakie korzyści rozwojowe płyną z malowania mandali, a jakie z przeklinania.

Przeczytamy również o uzależnieniu od zdrowego odżywiania oraz o szczęściu jakie daje utrata sympatii ze strony innych ludzi. Ponadto przydatne porady: jak zachować się na firmowej wigilii i czy w ogóle trzeba na nią iść.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
Reklama
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze