Magazyn skierowany do osób, które chcą mądrze zadbać o urodę, poczuć się młodziej i atrakcyjniej.

Czytelnicy znajdą w nim podpowiedzi, jak bezpiecznie poprawiać defekty urody, korygować i opóźniać pojawienie się zmarszczek oraz spowolnić utratę jędrności dzięki zabiegom dermatologii i medycyny estetycznej.

Dostępne także e-wydanie!

anti-agingWydanie jest zbiorem porad, trików i zasad, które pomogą współczesnej kobiecie wyglądać młodziej niż wskazuje metryka, korzystając ze zdobyczy nauki w sposób rozsądny i w zgodzie ze sobą. Odpowiada na pytania, czego użyć zamiast inwazyjnego zabiegu, który działa na krótko a także wyjaśnia, jaki wpływ na urodę mają zdrowa dieta, sen, ruch czy taniec.

POLECANE TEMATY WYDANIA

TOP 5 NAJCIEKAWSZE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Poszukujesz idealnej metody odmładzania skóry? Specjaliści kosmetologii i medycyny estetycznej podpowiadają, które z nich są najskuteczniejsze.

ODMŁADZANIE W 10 KROKACH CZYLI 10 PRZYKAZAŃ PIELĘGNACYJNYCH

Jak zaplanować pielęgnację odmładzającą? Przy wyborze kosmetyków kieruj się przede wszystkim sprawdzonymi składnikami anti-aging. Stosuj też techniki kosmetyczne, które przyniosą superefekt. Połącz kosmetyki, metody domowe i dobre nawyki w jedną, kompleksową kurację. A potem zainwestuj w dobre lustro.

KALENDARZ URODY. O jakiej porze roku najlepiej korzystać z poszczególnych zabiegów?

Kiedy jest najlepszy czas na peeling, zamykanie naczyń czy depilację? Jak zaplanować zabiegi medycyny estetycznej, żeby uzyskać optymalne rezultaty w najbardziej oczekiwanym momencie? Warunki wyznaczają nam nie tylko potrzeby skóry, ale także… panująca pora roku.

DOBRE NAWYKI. Codzienne działania dla urody.

Naukowcy dowodzą, że prawie 90 proc. naszego życia to nawyki, czyli zachowania, które wykonujemy automatycznie. Niewinne z pozoru przyzwyczajenia mogą niekorzystnie wpływać na urodę, teraz i w przyszłości. Na szczęście łatwo je zmienić na dobre, a w jaki sposób to zrobić, podpowiadają dermatolog i psychodietetyk.

MŁODSZA OD ZARAZ.  Jak odmłodzić się makijażem i strojem.

W SPRZEDAŻY OD  22 MARCA 2016r.