Majowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” już w sprzedaży!

Bohaterką okładki majowego numeru jest Keira Knightley – aktorka, która po wielu latach kariery wreszcie czuje, że nie musi za nic przepraszać. Ma dosyć siedzenia cicho i bycia miłą. „Nie mówcie mi jak być kobietą” – mówi do wszystkich, którzy próbują ją zmienić. Numer dostępny będzie również z kosmetykami do pielęgnacji włosów VIANEK lub książeczką Karoliny i Macieja Szaciłło „Przyprawy które leczą”.

W wydaniu o swoim życiu i twórczości opowie jeden z najpopularniejszych polskich raperów, Ten Typ Mes. Pisarka Camilla Läckberg zdradzi jak to jest być królową szwedzkiego kryminału, matką, żoną i feministką jednocześnie, a gwiazda serialu „Gry o tron” Emilia Clarke wyjaśni jak zmieniło się jej życie na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. Ponadto wyjątkowe spotkanie z niepowtarzalną Brigitte Bardot.

W temacie miesiąca: „Nasza planeta – kraina Eko”, czyli jak żyć w zgodzie z naturą. Dowiemy się również dlaczego warto być wdzięcznym oraz jak ważne jest przytulanie się. Poruszymy także temat asertywności oraz macierzyństwa, które nie dla każdej kobiety okazuje się priorytetem.

Więcej w majowym numerze magazynu Zwierciadło!
Wydanie dostępne jest także w wersji elektronicznej