Magazyn jest praktycznym przewodnikiem dla tych, którzy chcą zarabiać więcej, świadomie zarządzać wydatkami i efektywnie oszczędzać. W wydaniu znajdują się porady dla osób szukających sposobu na uporządkowanie swojego budżetu domowego, który wpływa na stabilizację, jakość życia materialnego i emocjonalnego.

SENS_i finanseWybrane tematy:

Psycholog Wojciech Eichelberger wyjaśnia, jak dostosować poziom życia do swoich zarobków oraz  jak obciążenie kredytem wpływa na zaspokajanie naszych potrzeb. Szuka zależności między kredytami a  nadmierną konsumpcją z naszej strony, która rośnie często wraz z obciążeniami.

Mentorka kobiet biznesu Celestyna Osiak, przekonuje, że z oszczędzania można czerpać radość i satysfakcję, nie tylko finansową.  Tłumaczy również, że poczucie bezpieczeństwa nie zależy od ilości posiadanych pieniędzy ale od naszych emocji i psychiki.

Renata Bożek w rozmowie z psycholożką Katarzyną Kucewicz mówi, jak kupować by nie żałować oraz zdradzi w jaki sposób poprzez zakupy możemy wzmocnić nasze poczucie wartości.

Renata Mazurowska pyta trenerkę biznesu dr Joannę Heidtman o to, jak przygotować się do rozmowy o podwyżce i jakie kroki podjąć, by negocjacje z przełożonym były skuteczne. Odpowiemy również na pytanie, dlaczego kobiety nieświadomie mają mniejsze oczekiwania finansowe niż mężczyźni?

okladki_pakiet_dodatki-1Ponadto: 10 sposobów na samokontrolę na zakupach; oraz „co pieniądze mówią o waszym związku”.

Magazyn dostępny na rynku od 27 kwietnia 2016 r. przez 3 miesiące.