Wydanie specjalne miesięcznika SENS

16 listopada br. ukazało się wydanie specjalne miesięcznika „SENS” – „Sens na stres”  (Wydawnictwo Zwierciadło). Magazyn jest praktycznym poradnikiem dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak radzić sobie ze stresem, nauczyć się kontrolować negatywne emocje oraz poznać skuteczne metody relaksacji.

okladka1W wydaniu znajdują się porady dla osób szukających sposobów na rozładowanie napięcia i poprawę samopoczucia. Czytelnicy znajdą szereg ćwiczeń, treningów i testów dotyczących stresu, które pozwolą poznać jego przyczyny i zminimalizować negatywne skutki.

Ponadto eksperci „SENSu” przygotowali „Poradnik antydepresyjny” (25 stron), w którym m.in. doktor psychologii i psychoterapeutka Ewa Woydyłło tłumaczy, jak nie dać się huśtawkom nastroju i od czego zacząć pracę nad odbudowaniem poczucia własnej wartości. W „Debacie SENSu” Ewa Chalimoniuk, Ałbena Grabowska, Tomasz Jastrun i Dariusz Wasilewski w rozmowie z Pauliną Młynarską zastanawiają się, czego uczy depresja i czy chory może czerpać z niej jakieś korzyści.

W wydaniu również:

  • „Zdrowy nawyk nieodkładania” przedstawiamy pięć zasad, które pozwolą dobrze zaplanować działania, zaoszczędzić czas i poczuć satysfakcję z pracy
  • „Wyrzuć z siebie stres” – ruch wzmacnia układ nerwowy i hormonalny. Eksperci tłumaczą, jak dzięki aktywności fizycznej wzmocnić odporność i uchronić się przed obniżonym nastrojem
  • „Kolorowanki dla dorosłych” – rysowanie, które relaksuje
  • „Wybiegać stres” – rozmowa z fizjologiem sportu
  • „Jakie jedzenie lubią nasze jelita?” – menu dla zestresowanych
  • „Ze stresem na twarzy” – trudne emocje przyczyną trądziku?
  • TESTY „Jak reagujesz na stres?”, „Sprawdź relacje ze swoim nastolatkiem”

„SENS na stres” będzie dostępny na rynku przez 3 miesiące.