1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Gdy moda ze światowych wybiegów przenosi się do wnętrz. Nowa kolekcja Ceramiki Paradyż i Gosi Baczyńskiej

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska to pierwsza w historii kolekcja płytek ceramicznych sygnowanych nazwiskiem projektantki, która prezentuje zupełnie wyjątkowe spojrzenie na urządzanie domowej przestrzeni. (Fot. materiały prasowe)
Odważne projekty, oryginalne wzory, najwyższa jakość i nieoczywiste piękno – taka jest moda z największych światowych wybiegów. Czy można przenieść ją do wnętrz naszych domów? Najnowsza kolekcja Ceramiki Paradyż autorstwa Gosi Baczyńskiej pokazuje, że można. I to w najlepszym stylu.

Gosia Baczyńska to niekwestionowana ikona klasy i elegancji, podanej w nieoczywisty sposób. Jej projekty noszą niezależne kobiety, takie jak Kate Middleton, Halle Berry czy Olga Tokarczuk, a projektantka poprzez swoje kreacje potrafi w niezwykły sposób podkreślić ich osobowość, autentyczność i zmysłowość. Tym razem Baczyńska postanowiła podjąć się zupełnie nieoczywistego wzywania, którym zapragnęła udowodnić, że moda i design mogą być jednością. Projektantka wraz z Ceramiką Paradyż stworzyła kolekcję płytek inspirowaną trendami z największych światowych wybiegów.

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska to pierwsza w historii kolekcja płytek ceramicznych sygnowanych nazwiskiem projektantki, która prezentuje zupełnie wyjątkowe spojrzenie na urządzanie domowej przestrzeni. Tę wyjątkowość zapoczątkował już sam proces jej tworzenia. Baczyńska była bowiem zaangażowana w każdy etap prac. Osobiście troszczyła się o szczegóły i nadzorowała proces produkcji, nie pozostając obojętną na najdrobniejsze detale. Każdy element kolekcji to efekt przemyślanej wizji artystki, którą urzeczywistnić pomógł zespół Ceramiki Paradyż. W procesie powstawania wykorzystano najnowocześniejsze technologie zdobnicze i połączono je z innowacyjnymi pomysłami kreacyjnymi, dbając o zachowanie najwyższej jakości. Struktury, które zastosowano w tej kolekcji, są absolutną nowością na rynku – jeszcze żaden producent nie posiada tego rodzaju rozwiązań w swoim portfolio.

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska, kolekcja Mystic Shadows. (Fot. materiały prasowe)

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska, kolekcja Cold Princess. (Fot. materiały prasowe)

Tak powstało siedem kolekcji: Mystic Shadows, Night Queen, Sleeping Beauty, Fashion Spirit, Unique Lady, Cold Princess oraz Noisy Whisper. W każdej z nich możemy odnaleźć coś innego. Od minimalistycznych tekstur i subtelnych barw, poprzez kolory i wzory inspirowane naturą, aż po błysk, ekstrawagancję i odważne połączenia. – Praca z zespołem Ceramiki Paradyż od początku była wielką przyjemnością, ale i wyzwaniem. Naszym założeniem było stworzenie czegoś, czego jeszcze nie było: kolekcji płytek, które „ubiorą wnętrze” w najlepsze kreacje, wydobywając z niego pełen potencjał i piękno, zachowując wyrazisty charakter – mówi Gosia Baczyńska. Linia prezentuje zmysłowe przenikanie się fasonów, tekstur i kolorów, subtelnie zainspirowanych plisami, satyną, koronkami, złotem, srebrem czy cekinami. To designerska interpretacja mody ze światowych wybiegów w najszlachetniejszej postaci, w którą projektantka tchnęła oryginalność, niesamowitą precyzję i staranność, czyli swój niepowtarzalny styl.

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska, kolekcja Sleeping Beauty. (Fot. materiały prasowe)

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska, kolekcja Noisy Whisper. (Fot. materiały prasowe)

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska, kolekcja Unique Lady. (Fot. materiały prasowe)

Ta kolekcja to dowód na to, że Ceramika Paradyż przełamuje schematy na wielu płaszczyznach, wyznaczając nowy kierunek branży. Płytki projektu Gosi Baczyńskiej dostępne są w największym obecnie na rynku formacie płytki ściennej 40x120cm. Zostały zaprojektowane zgodnie z zasadą mix‘n’match, co znaczy, że wszystkie ich elementy można ze sobą dowolnie zestawiać i układać, a szeroka gama wzorów i kolorów daje nieograniczone możliwości kompozycyjne. Paradyż My Way by Gosia Baczyńska to kolekcja dla ludzi, ceniących sobie niepowtarzalne wnętrza, obok których (gwarantujemy!) nikt nie przejdzie obojętnie.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze