1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera
  4. >
  5. #ModernTouch w kolekcji jesień-zima 2021/22 marki Solar

#ModernTouch w kolekcji jesień-zima 2021/22 marki Solar

Sesja wizerunkowa kolekcji jesień-zima 2021/22 marki Solar. (Fot. materiały prasowe)
Wolność, niezależność, wygoda - to hasła bliskie współczesnym kobietom. Coraz częściej poszukujemy ich również w modzie, manifestując strojem to, co dla nas ważne.

Ostatnie miesiące utrwaliły trend, który od pewnego czasu wyraźnie rysował się w modzie. Wybieramy przede wszystkim ubrania, które gwarantują nam poczucie swobody. Wygodny krój, uniwersalny fason, miękkie tkaniny - tego oczekujemy już nie tylko na co dzień, ale również w pracy i w podróży.

Swoboda przede wszystkim

Najnowsza kolekcja marki Solar jesień-zima 2021/22 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet - swobodne kroje i szlachetne tkaniny zapewniają wygodę na co dzień i elegancję wtedy, gdy jej potrzebujemy. Jesienno – zimowa odsłona Solar to kolekcja główna i dwie linie: weekend i kolekcja limitowana.

Główna kolekcja bazuje na naturalnych materiałach, w tym szlachetnej wełnie, stonowanych barwach i charakterystycznych dla marki wzorach – obok jesiennej odsłony kwiatów są motywy zwierzęce, kilka wersji kultowej kraty i orientalny paisley. Tę kolekcję Solar przedstawia poprzez piękne sesje zdjęciowe zrealizowane na południu Portugalii. W sesji wizerunkowej wystąpiła zjawiskowa modelka Nora Vara. Zwiewne sukienki i miękkie swetry to zestawienie idealne na ciepłą złotą jesień i idealny strój dla współczesnej nomadki.

W sesji wizerunkowej kolekcji marki Solar jesień-zima 2021/22 wystąpiła zjawiskowa modelka Nora Vara.(Fot. materiały prasowe)

Pierwiastek swobody można odnaleźć również w limitowanej kolekcji Solar na jesień-zimę 2021/22, której twarzą jest supermodelka Ewa Witkowska. W tej linii dominują eleganckie, klasyczne fasony w ciepłych barwach ziemi. Ewa Witkowska prezentuje limitowaną kolekcję Solar już po raz drugi. Jej wizerunek idealnie współgra z przesłaniem marki, tworzącej dla silnych i niezależnych kobiet, które znakomicie wyglądają zarówno w klasycznym garniturze, jak i w delikatnej sukience podkreślającej kobiecość.

Twarzą limitowanej kolekcji jesienno-zimowej 2021/22 marki Solar jest po raz kolejny supermodelka Ewa Witkowska. (Fot. materiały prasowe)

Współczesne kobiety uwielbiają szyk, ale to wygodę cenią ponad wszystko. Dlatego kolejna linia - Weekend - komfort stawia na pierwszym miejscu. Ubrania z tej kolekcji można nazwać współczesnym odpowiednikiem dresu. Tak zwany strój domowy zawojował naszą codzienność w ostatnich miesiącach. Nie chcemy jednak w domu chodzić w wyciągniętych spodniach i w za dużej bluzie. Kolekcja weekend oferuje duży wybór modeli, w których wygodę umiejętnie połączono z oryginalnym krojem. Uwagę przykuwają graficzne wzory i fantazyjne elementy wykończenia. Oprócz zawsze modnej czerni i bieli w kolekcji pojawiają się kolory pastelowe - błękit i blady róż, które świetnie pasują do jesiennego hygge.

Linia Weekend z kolekcji jesienno-zimowej 2021/22 Solar to odpowiedź na modny trend hygge. (Fot. materiały prasowe)

Kolekcja Solar na sezon jesień-zima 2021/22 jest dostępna w salonach firmowych i w sklepie online.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze