1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera
  4. >
  5. Nowa jakość prania – pralki Haier i-Pro 5

Nowa jakość prania – pralki Haier i-Pro 5

Pralki Haier i-Pro 5 to inwestycja w najbardziej nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt AGD na polskim rynku, który będzie służył przez długie lata. (Fot. materiały partnera)
Niezawodność, innowacyjność i oszczędność – na te cechy zwracamy szczególną uwagę, stojąc przed wyborem sprzętów elektronicznych do naszego domu. Gdy w parze idzie przystępna cena i zaufana marka, wybór okazuje się bardzo prosty. Te cechy łączy w sobie nowa seria pralek Haier i-Pro 5.

Marka Haier – od wielu lat numer 1 w produkcji sprzętu AGD na świecie – dba o to, aby codzienne obowiązki domowe zajmowały jak najmniej czasu i były prawdziwą przyjemnością. W tę filozofię wpisuje się także nowa seria pralek Haier i-Pro 5, która zadowoli każdego, kto od sprzętów elektronicznych oczekuje najwyższej jakości i doskonałych efektów.

Urządzenia wyróżnia przede wszystkim duża pojemność, nawet w wąskich modelach, oraz praktyczny zestaw dedykowanych programów, które są genialnie dopasowane do codziennych potrzeb. Z punktu widzenia nieco bardziej technicznego, na uwagę zasługują innowacyjne silniki Direct Motion (z 15-letnią gwarancją!), napędzane technologią, która zapewnia niezawodność, wyjątkowo cichą pracę i precyzyjny ruch bębna. Co jeszcze wyjątkowego w sobie kryją?

Po pierwsze – higiena

Większość z nas doskonale wie, że w standardowych pralkach istnieją miejsca, w których nieustannie zbiera się bród. Mowa o szufladzie na detergenty (którą zazwyczaj bardzo ciężko jest doczyścić) i kołnierzu bębna. W pralkach Haier z serii i-Pro 5 ten problem został niemal całkowicie wyeliminowany. Wszystko za sprawą innowacyjnej technologii Anti-Bacterial Treatment (ABT), czyli specjalnej powłoki, która chroni urządzenie przed bakteriami. Dzięki niej aż 99,7 proc. zarazków zostaje usuniętych podczas każdego cyklu prania, pralka pozostaje czysta, a nasze ubrania wolne od szkodliwych pleśni i drobnoustrojów.

(Fot. materiały partnera)

Dodatkowo o higienę naszych ubrań zadba inteligentny system czyszczenia pralki Dual Spray, który aktywuje się automatycznie pod koniec każdego cyklu prania. Zapewnia on nie tylko bardziej higieniczne pranie, ale także zwiększa trwałość urządzenia w dłuższej perspektywie.

Pralka w twoim telefonie

Smartfony już kilka lat temu przestały służyć jedynie do komunikacji, w zamian stały się rozrywką, edukacją, przekaźnikiem informacji i… pomocą w codziennych obowiązkach. W jaki sposób telefon może pomóc nam w czynnościach domowych? Doskonałym tego przykładem są właśnie pralki Haier z serii i-Pro 5, a właściwie funkcja sterowania smartfonem, w którą zostały wyposażone. Jak to działa? Pralka zawiera w sobie wbudowany moduł wi-fi, za jego pomocą łączy się ze smartfonem i dedykowaną urządzeniu aplikacją hOn. W niej natomiast znajdziemy szereg nowoczesnych funkcji, które pozwolą dopasować działanie urządzenia do naszych potrzeb.

(Fot. materiały partnera)

Te najbardziej praktyczne to ponad 60 specjalistycznych programów prania, umożliwiających stworzenie spersonalizowanej listy programów, których używamy najczęściej. Aplikacja hOn pozwala również sterować cyklem, co oznacza, że możemy włączyć pranie w każdym momencie, nawet gdy jesteśmy poza domem, a gdy się zakończy, dostaniemy powiadomienie na telefon. Oferuje też szereg praktycznych wskazówek, dotyczących usuwania plam, ilości i rodzaju detergentu, a także cennych informacji o konserwacji urządzenia i sugestii pod kątem wydajności i zużycia. Aplikacja zawiera też ciekawą funkcję Washing-Lens, która dekoduje symbole prania na metkach ubrań, tworząc wirtualną szafę, a następnie sugeruje najlepszą metodę prania dla każdego rodzaju naszej odzieży. Tym samym pomaga nam w porządkowaniu garderoby.

Z troski o środowisko

Oszczędność czasu i energii podczas używania sprzętów AGD to warunek wręcz niezbędny. Pralki Haier z serii i-Pro 5 wyróżnia nowa, najwyższa klasa energetyczna A, która obowiązuje od marca tego roku. Warto podkreślić, że klasa A jest zarezerwowana dla najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie sprzętów i oznacza nie tylko oszczędność energii, ale też poprawę wydajności i dbałość o środowisko.

Pralki Haier i-Pro 5 to inwestycja w najbardziej nowoczesny i postępowy sprzęt AGD na polskim rynku, który będzie służył przez długie lata. A doskonała jakość w połączeniu z przystępną ceną sprawia, że po prostu warto mieć je w swoim domu.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze