1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera
  4. >
  5. IBSA – nowoczesne metody na pozbycie się zmarszczek

IBSA – nowoczesne metody na pozbycie się zmarszczek

Fot. materiały prasowe partnera
Piątkowy wieczór, 27 sierpnia, w hotelu Marriott w Warszawie upłynął pod hasłem "You are a masterpiece". W kameralnym gronie lekarzy medycyny estetycznej szwajcarsko-włoska marka produktów dermatologicznych IBSA Group, obecna już w ponad 80 krajach na całym świecie, celebrowała swoje innowacyjne podejście do branży medycyny estetycznej, a także... otwarcie Działu Dermatologii Estetycznej w Polsce.

Jednym z topowych i cenionych wśród lekarzy produktów IBSA jest ALIAXIN. Preparat przeznaczony do przywracania objętości skóry, korekcji konturu oraz wypełniania zmarszczek i nierówności skóry. Fundamentalne aspekty definiujące produkt to integracja z tkanką, wiele kombinacji kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, duża spójność i czystość kwasu hialuronowego – w celu zachowania naturalnej ekspresji twarzy.

Za co lekarze cenią produkt ALIAXIN grupy IBSA?

Dr Włodzimierz Rosiński, lekarz medycyny estetycznej, chirurg z wieloletnim doświadczeniem, www.wrosinski.pl

Jako lekarz sięgając po wybrany preparat kieruje się kilkoma aspektami. Należą do nich bezpieczeństwo pacjentów, długotrwały i naturalny efekt oraz renoma marki. Takim preparatem w mojej opinii jest Aliaxin czyli kwas hialuronowy szwajcarskiej firmy IBSA Derma. Aliaxin jest oferowany w kilku postaciach, dzięki temu łatwo można dobrać właściwy produkt do oczekiwań pacjenta. Takim produktem jest Aliaxin® FL (Full Lips), który jest wyjątkowym wypełniaczem o specjalnie dobranych różnych długościach łańcuchów kwasu hialuronowego, dzięki czemu za każdym razem uzyskuję bardzo naturalną korekcję kształtu lub wielkości ust. Kolejnym produktem, który często stosuję w swojej praktyce jest Aliaxin® Essential Volume, ze względu na doskonałe właściwości unoszenia tkanek pozwala on na bezoperacyjne konturowanie twarzy – świetnie się sprawdza podczas wolumetrii okolic jarzmowych. Praca z wykorzystaniem pełnej gamy produktów Aliaxin pozwala łatwo łączyć w trakcie jednego zabiegu kilka różnych kwasów hialuronowych o różnym stopniu usieciowania, dzięki temu mogę uzyskać pełen efekt terapeutyczny, na którym zależy mojemu pacjentowi. Podsumowując, praca z wykorzystaniem produktów z linii Aliaxin pozwala wykonać zabieg skutecznie i bezpiecznie, a dzięki szerokiej gamie łatwo dobrać konkretny rodzaj kwasu hialuronowego do potrzeb moich pacjentów.

Dr Krzysztof Kaczyński, lekarz medycyny estetycznej. Dyrektor Medyczny Kaczyńscy Clinic www.kaczynscyclinic.pl

Nikogo nie dziwi już trend polegający na rezygnacji z zabiegów skupiających się na pewnym elemencie twarzy i zwrot w kierunku podejścia bardziej holistycznego, tj. skupienia się na całej twarzy. Do lamusa odchodzą zabiegi tzw. wypełniania bruzd nosowo-wargowych, kiedyś jedne z częściej wykonywanych zabiegów. Dziś pacjent wie, że pogłębiające się bruzdy to objaw procesów starzenia toczących się w okolicy policzków i kości jarzmowych. Posiadane szerokiej oferty wypełniaczy o unikalnych właściwościach reologicznych jakimi są preparaty Aliaxin staje się zatem koniecznością. Z pomocą niewielkiej ilości optymalnie dobranego kwasu hialuronowego (2-3 ml) jesteśmy w stanie nie tylko odbudować utracone rysy twarzy, ale także spowodować, że będziemy bardziej atrakcyjnie wyglądać nie tylko na żywo, ale także na zdjęciach i podczas transmisji video. Indywidualne podejście gwarantuje nam szeroki portfel produktów o różnych właściwościach reologicznych i wskazaniach jakimi są preparaty Aliaxin.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze