1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Cichy i bezprzewodowy odkurzacz Redroad V17 zostawia za sobą krystalicznie czyste powietrze

Fot. materiały prasowe partnera
Przebywanie w czystym pomieszczeniu poprawia samopoczucie i daje uczucie komfortu. Ponadto, oddychanie powietrzem, w którym nie ma prawie pyłu czy kurzu wpływa korzystnie na nasze zdrowie, szczególnie, gdy cierpimy na różnego rodzaju alergie wziewne. Dlatego wybór odpowiedniego odkurzacza jest naprawdę ważny. Czym się kierować? – Najlepiej wygodą, wydajnością i odpowiednią technologią, która – tak jak w przypadku Redroad V17 – zagwarantuje maksymalną czystość przy minimalnym wysiłku.

Sprzątanie przy użyciu odkurzacza rzadko kojarzy się z wygodą. Zwykle wiąże się z dźwiganiem dość ciężkiego sprzętu, którego dźwięk może obudzić np. dziecko, a także z wyciąganiem kabla oraz przełączaniem wtyczki kilka razy w trakcie odkurzania... I jeszcze na koniec pojawia się to niemiłe wrażenie, że i tak część kurzu zostaje z nami. Dlatego dobry odkurzacz to jeden z ważniejszych sprzętów AGD w naszym domu – od niego, w dużym stopniu, zależy utrzymanie czystości.

Redroad V17 - brak spalin i krystalicznie czyste powietrze

Decydując się na wybór odkurzacza rzadko bierzemy pod uwagę takie czynniki jak redukcja spalin. Nie myślimy zwykle o tym, co odkurzacz z siebie „wydycha” – a jest to jeden z elementów, które znacznie wpływają na czystość mieszkania i na nasze zdrowie.

Zamiast odwlekać przykry obowiązek odkurzania, lepiej wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, który ułatwi nam sprzątanie. Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie? – Przede wszystkim rezultat! Odkurzaczem, który gwarantuje ci utrzymanie odpowiedniej higieny w domu jest właśnie Redroad V17. Wyróżnia się on tym, że eliminuje wtórne zanieczyszczenia i wydmuchuje chirurgicznie czyste powietrze. Przy tym jest dość lekki (dzięki czemu łatwiej nim manewrować), cichy i bezprzewodowy!

Redroad V17 posiada 12-stożkowy cykloniczny system separacji pyłu, który wcale nie działa jak tradycyjny filtr. Jak sama nazwa wskazuje – w stożkach kształtują się mini cyklony. Wytwarzają one silne siły odśrodkowe, które oddzielają odpady od powietrza i wrzucają je do pojemnika na kurz.

System oparty na wirowaniu to tylko jeden z pięciu etapów filtracji Mantolo 3.0 firmy Redroad V17. Przed 12 stożkami znajduje się separacja cyklonowa i filtr ze stali nierdzewnej 304, a za nimi H12 HEPA i H13 HEPA z węglem aktywnym. System może filtrować odpady o różnej wielkości, od skórek owoców, okruchów, przez kępki kurzu (tzw. zajączki kurzu), po bardzo drobne cząsteczki.

Wszystkie zanieczyszczenia, które przechodzą przez 5-stopniowy system filtracji nie tylko zostaną zatrzymane w pojemniku odkurzacza, ale z pewnością nie wydostaną się na zewnątrz.

Ponadto H12 HEPA jest umieszczony na wlocie silnika, chroniąc go przed kurzem i przedłużając jego żywotność. A wylot H13 HEPA (o dużej powierzchni) z węglem aktywnym może wychwycić 99,97% drobnych cząstek, nawet o wielkości 0,1 mikrona, w wychodzącym powietrzu.

Toksyczny gaz, roztocza, pleśnie, pyłki, łupież... ten bezprzewodowy odkurzacz zatrzymuje je wszystkie i wydmuchuje chirurgicznie czyste powietrze.

Podsumowując, Redroad V17 jest przede wszystkim:

  • Wygodny – bo lekki, łatwy w manewrowaniu, cichy i bezprzewodowy.
  • Praktyczny – bo wciąga najdrobniejsze zanieczyszczenia i pozostawia za sobą krystalicznie czyste powietrze.
  • Trwały – bo dobrze przemyślana konstrukcja ochrania silnik i przedłuża tym samym jego żywotność.

Wybierając Redroad V17 pożegnasz się z wtórnym zanieczyszczeniem spalin.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze