1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera
  4. >
  5. Takich odkurzaczy Dyson jeszcze nie było! Specjalna oferta tylko na Black Friday

Takich odkurzaczy Dyson jeszcze nie było! Specjalna oferta tylko na Black Friday

(Fot. materiały partnera)
W tym roku Black Friday z marką Dyson trwa aż do początku grudnia! Już od dzisiaj (17 listopada, od godziny 24:00) aż do niedzieli 5 grudnia lub do wyczerpania zapasów będzie można kupić wyjątkowe odkurzacze bezprzewodowe w ekskluzywnej ofercie! Unikatowe produkty będą dostępne tylko na stronie www.dyson.pl i w Dyson Demo Zone w centrach handlowych w całej Polsce.

Marka Dyson, która słynie z wysokiej jakości odkurzaczy, oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza oraz produktów do stylizacji do włosów, celebruje sezon Black Friday. W tym roku oferuje m.in. bezprzewodowe odkurzacze Dyson w stylowym czarnym kolorze, które nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Aż trzy modele odkurzaczy bezprzewodowych w limitowanej kolorystyce będą dostępne w specjalnych cenach – z obniżką aż do 200 zł: Dyson V11 Total Clean w cenie 2 599 PLN; Dyson V10 Total Clean w cenie 1 949 PLN i Dyson V8 Total Clean w cenie 1 499 PLN.

(Fot. materiały partnera)

Modele te dodatkowo zawierają szeroką gamę akcesoriów ułatwiających sprzątanie w całym domu. Sprawdź szczegóły na oficjalnej stronie internetowej www.dyson.pl.

Oferta specjalna na Black Friday oraz pozostałe okazje będą dostępne wyłącznie na www.dyson.pl oraz w Dyson Demo Zone w centrach handlowych w całej Polsce, lista sklepów Dyson dostępna jest tutaj: https://www.dyson.pl/dyson-demo

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze