1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Limitowana różowa seria narzędzi Makita

(Fot. materiały partnera)
Firma Makita wprowadziła na polski rynek limitowaną różową serię narzędzi. Jest to zestaw trzech bardzo przydatnych w domu sprzętów. Linia składa się z odkurzacza, wiertarkowkrętarki i podkaszarki, a wszystkie narzędzia zasilane są bardzo wydajnymi akumulatorami. Dodatkowymi atutami linii są: nowoczesny design, solidność wykonania oraz piękny, różowy kolor. Sprzęt jest kompaktowy i zajmuje mało miejsca. Jest to idealna propozycja na świąteczny prezent.

Akumulatorowa wiertarkowkrętarka DF333DSAP1

Akumulatorowa wiertarkowkrętarka DF333DSAP1 to narzędzie potrzebne w każdym domu. Ta dwubiegowa wiertarkowkretarka jest bardzo lekka i kompaktowa. Jest poręczna i wygodna w użytkowaniu. Wykonana jest z solidnych materiałów więc będzie służyła przez wiele lat. To urządzenie przyda się przy wkręcaniu śrub w elementy drewniane lub metalowe. Posiada diodę led, która oświetla obszar roboczy, co bardzo ułatwia pracę. Dostarczana w torbie usztywnianej z 1 akumulatorem BL1021B (12 V max / 2,0 Ah) i ładowarką DC10SB.

Wiertarkowkrętarka (Fot. materiały partnera)

Akumulatorowa podkaszarka UR100DSAP

To niezbędny element w każdym ogrodzie bez względu na jego wielkość. Jest to urządzenie zasilane akumulatorami 12V MAX CXT oraz wyposażone w technologię XPT, a wiec ma wysoką odporność na wilgoć i pył. Dzięki regulowanej rurze teleskopowej możemy zwiększyć zasięg o 35 cm. Jest to lekkie i bezpieczne urządzenie, które przyda się przy podkaszaniu w trudno dostępnych miejscach, przy ogrodzeniach, kwiatach lub ozdobach ogrodowych. Dostarczana z 1 akumulatorem BL1021B (12 V max / 2,0 Ah) i ładowarką DC10SB.

Podkaszarka (Fot. materiały partnera)

Akumulatorowy odkurzacz CL108FDSAP

To sprzęt o wielu funkcjonalnościach. Akumulatorowy odkurzacz pionowy w pastelowym, różowym kolorze zasilany jest akumulatorami 12 V max CXT. Jest lekki i bardzo wygodny w użytkowaniu. Posiada wyłącznik dotykowy z wyborem siły zasysania (3 biegi), dzięki czemu w łatwy sposób można regulować pracę urządzenia. Zastosowanie pojemnika na pył powoduje, że nie ma potrzeby zakupu i wymiany worków. Dioda LED oświetla obszar roboczy i informuje o niskim poziomie naładowania akumulatora. Istotną zaletą tego odkurzacza jest stylowy i elegancki design. Stonowana, pastelowa kolorystyka i detale wykonane z największą starannością to główne cechy charakterystyczne tego modelu. Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w samochodzie.

Odkurzacz (Fot. materiały partnera)

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze