1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

10-lecie EuroScaleMed

(Fot. materiały partnera)
Zobacz galerię 8 Zdjęć
Jeden z sobotnich grudniowych wieczorów (11.12.2021) należał do EuroScaleMed, dystrybutora innowacyjnych technologii dla medycyny estetycznej, kiedy to firma świętowała 10-lecie działalności w warszawskim DoubleTree by Hilton w gronie zaprzyjaźnionych specjalistów i partnerów.

W trakcie eventu miała miejsce premiera nowej generacji bestsellera firmy, urządzenia Secret DUO, a kulminacyjnym punktem było wręczenie nagród w uznaniu za wieloletnią współpracę i wsparcie w rozwoju firmy, co otworzyło wieczór pełen atrakcji i przyjemnych wspomnień, które towarzyszą gościom po dziś dzień.

10 lat sumiennej pracy, wysiłku i rozwoju sprawiły, że EuroScaleMed cieszy się ugruntowaną pozycją kompetentnego doradcy i partnera biznesowego wśród cenionych gabinetów medycyny estetycznej, które mają pewność, że dostarczane przez firmę technologie spełniają najwyższe standardy i zapewniają wieloletnią satysfakcję.

– Od początku konsekwentnie realizujemy własną politykę wartości – największymi z nich są klient, bezpieczeństwo oraz nieustanny rozwój. Tej filozofii będziemy trzymali się zawsze – mówi Michał Słowiński, prezes EuroScaleMed.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze