1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Na specjalne zamówienie – personalizowane ślubne dodatki W.KRUK

W.KRUK, najstarsza marka jubilerska w Polsce, od 1840 roku towarzyszy państwu młodym w ich wspólnej drodze. (Fot. materiały prasowe marki Vistula i W.KRUK)
Wybór obrączek to jedna z najważniejszych decyzji podczas planowania ślubu. Dla pana młodego to często pierwsza w życiu biżuteria, dla pani młodej – ta najbardziej wyjątkowa. Przede wszystkim jest to jednak dowód miłości i wspomnienie najpiękniejszego dnia w życiu. Jak więc sprawić, by wasze obrączki były niepowtarzalne? Marka W.KRUK, bazując na swoim długoletnim doświadczeniu, dopasuje je do was indywidualnie.

Choć trendy, również te związane ze ślubem, nieustannie się zmieniają i coraz powszechniejsze staje się odchodzenie od tradycji, jedna kwestia od lat pozostaje ta sama. Na znak miłości w dniu ślubu narzeczeni zakładają sobie nawzajem obrączki. To bowiem najważniejszy symbol łączącego ich uczucia. Dowód na to, że resztę życia pragną przeżyć wspólnie i coś, co ma już zawsze przywodzić na myśl jedną z najpiękniejszych chwil ich życia. To też znak rozpoczęcia nowego rozdziału, w którym nie będzie już miejsca na samotność. Zamiast tego znajdzie się w nim wzajemne wsparcie, ogrom uczuć i wspomnień.

Obrączki wyrażają miłość i zostają z nami na całe życie. Dlatego tak ważne jest, by wybrać je w zgodzie ze sobą, nie ulegając panującym modom, ale jednocześnie dbając o ich najwyższą jakość. W.KRUK, najstarsza marka jubilerska w Polsce, od 1840 roku towarzyszy państwu młodym w ich wspólnej drodze. Doskonale więc zna ich potrzeby, rozumie wszelkie obawy i pomaga w trudnym wyborze. Obrączki W.KRUK są wykonywane z największą precyzją i pasją przez złotników. To gwarancja świetnej jakości i indywidualnego podejścia.

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)

Wszystkie obrączki tworzone są na specjalne zamówienie, przez co stają się unikatowe. Nie muszą być takie same, powinny pozwolić państwu młodym zachować swój indywidualny styl, dlatego poszczególne modele można ze sobą dowolnie mieszać. W.KRUK daje też możliwość stworzenia obrączek z dowolnego kruszcu – ze srebra, żółtego, różowego lub wielobarwnego złota czy platyny. Mogą być gładkie, zdobione, klasyczne, nowoczesne lub z nutą ekstrawagancji. Także szerokość oraz kształt obrączek można dopasować do własnych upodobań. W wyborze pomogą profesjonalni doradcy, których można spotkać w każdym salonie W.KRUK.

Co więcej, by podkreślić wyjątkowość obrączek, można ozdobić je osobistym grawerunkiem. Data ślubu, pierwszego spotkania, imię ukochanej osoby lub wspomnienie, o którym wiecie tylko wy dwoje. Nowością w ofercie marki jest także personalizacja pudełeczka na obrączki swoimi imionami. Dzięki temu może pozostać małą, lecz ważną pamiątką, która zostanie z wami na lata.

(Fot. materiały prasowe)


Ślubne rabaty W.KRUK

Marka W.KRUK specjalnie dla nowożeńców przygotowała pakiet wyjątkowych rabatów. Skorzystaj ze zniżki -25% na obrączki ślubne, a przy złożeniu zamówienia na obrączki marka podaruje Ci -20% na biżuterię ślubną. Otrzymasz również prezent na pierwszą rocznicę ślubu w postaci kuponu z rabatem -20% na złotą biżuterię oraz -15% na zegarki. Szczegóły promocji dostępne są w salonach W.KRUK i na wkruk.pl.

Dożywotnia opieka i serwis

Decydując się na obrączki W.KRUK każdy otrzymuje także dożywotnią opiekę i bezterminowy serwis, czyli bezpłatne odświeżanie, polerowanie i satynowanie biżuterii oraz rodowanie w przypadku białego złota. W razie konieczności eksperci marki dokonują również korekty rozmiarów wybranych modeli obrączek w salonach w całej Polsce.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze