1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Zachowaj świeżość warzyw i owoców na dłużej z urządzeniami marki Haier

Lodówka Haier Multidoor 7 HCW7819EHMP łączy najnowocześniejsze technologie i niezwykłą praktyczność. (Fot. materiały partnera)
Latem niemal na wyciągnięcie ręki mamy do dyspozycji najsmaczniejsze warzywa i owoce. Czy da się przedłużyć ich świeżość tak, by służyły nam na dłużej? Z pomocą przychodzą innowacyjne technologie, które w swoich urządzeniach wykorzystuje marka Haier.

Najlepsza kuchnia to ta, w której dania przygotowane są z sezonowych darów natury. Wtedy bowiem warzywa i owoce zawierają najwięcej składników odżywczych, witamin i minerałów, a dzięki temu, że rosną w sprzyjających warunkach, są też najsmaczniejsze. Odżywianie zgodne z porami roku jest także najzdrowszą formą diety, którą każdy z nas powinien wcielić w życie.

Młode warzywa i owoce mają jednak to do siebie, że szybko tracą świeżość, przez co potrzebują odpowiedniego przechowywania. Marka Haier wyszła temu naprzeciw i wprowadziła na rynek lodówkę, wyposażoną w szereg funkcji, których zadaniem jest właśnie troska o przechowywane w niej produkty – ich świeżość, smak i zdrowy wygląd.

Lodówka Haier Multidoor 7 HCW7819EHMP łączy najnowocześniejsze funkcje i niezwykłą praktyczność – wszystko, co doskonale sprawdzi się w niemal każdej kuchni. Odpowiadają za to innowacyjne technologie Fresher Techs, opracowane na wyłączność przez firmę Haier, które mają jedno zadanie: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej. System T-ABT wykorzystuje naturalne właściwości minerałów, dzięki czemu eliminuje aż do 99,9 proc. bakterii. Czysty przepływ powietrza zapobiega zanieczyszczeniu żywności, pomaga zachować oryginalny smak produktów oraz chroni zdrowie.

O przedłużenie świeżości żywności dba także praktyczna strefa wilgotności firmy Haier. W komorze lodówki zamontowana jest specjalna membrana z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90 proc. i automatycznie zarządza jej poziomem. Zapobiega to skraplaniu się wody w szufladzie. Mimo, że wilgotność w komorze jest wysoka, cyrkulacja chłodnego powietrza nie jest zatrzymana. Można więc bezpiecznie przechowywać artykuły spożywcze, a także dłużej zachować ich wartości odżywcze. Z kolei strefa MyZone pozwala jednym kliknięciem dostosować temperaturę w komorze, w zależności od aktualnych potrzeb przechowywania.

(Fot. materiały partnera)

Dodatkowo, dzięki Switch Zone urządzenie może działać wymiennie, jako chłodziarka lub zamrażarka. Gdy potrzebujemy więcej miejsca do przechowywania, jednym dotknięciem zewnętrznego wyświetlacza możemy przełączyć zamrażarkę na lodówkę. Tylko od nas zależy, której opcji w danej chwili potrzebujemy.

Chłodziarka Multidoor 7 może też skutecznie pomóc w mądrym planowaniu zakupów. Ma bowiem dostęp do aplikacji na telefon hOn, która oferuje między innymi funkcję proaktywnej temperatury. Przy pomocy geolokalizacji wie, w jakim miejscu się znajdujemy, by następnie zasugerować zapotrzebowanie na konkretne produkty i podpowiedzieć, w których supermarketach w pobliżu je dostaniemy. Gdy więc wracamy do domu z zakupów, lodówka jest gotowa i proaktywnie przywraca odpowiednią temperaturę, dla lepszej konserwacji.

(Fot. materiały partnera)

Lodówka wyposażona jest także w wyjmowany dzbanek I-Refill, instalowany w drzwiach lodówki, podłączony bezpośrednio do źródła wody. Świetnie sprawdzi się szczególnie latem. Daje to nam nieustanny dostęp do chłodnej wody. Dodatkowo urządzenie pilnuje, by poziom wody w dzbanku był ciągle taki sam, a specjalny czujnik sprawia, że woda się nie rozlewa. I-Refill pozwala nam w ogromnym stopniu ograniczyć zużycie plastiku, bo dzięki niemu nie potrzebujemy już wody w butelkach. To zresztą jest tylko jedna z wielu funkcji lodówki, które pomagają nam żyć w duchu eko.

(Fot. materiały partnera)

Oprócz klasy E, która oznacza oszczędność energii i poprawę wydajności, urządzenie jest wyposażone w osłonę Fresher Shield firmy Haier, chroniącą mrożoną żywność i zmniejszającą zużycie energii podczas automatycznego procesu odszraniania. Blokada jest w stanie obniżyć wahania temperatury, zmniejszając ryzyko wystąpienia „szoku termicznego”, który może mieć szkodliwy wpływ na czas przechowywania i smak żywności. Z kolei dzięki osłonie Fresher Shield i ustabilizowanej temperaturze przechowywana żywność zachowuje swoje właściwości do 2 razy dłużej niż w zwykłej zamrażarce. Z troski o środowisko powstała też innowacyjna technologia Total No Frost marki Haier, która chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. W ten sposób konserwacja urządzenia staje się banalnie prosta.

Urządzenia marki Haier to gwarancja najwyższej jakości, szereg najnowocześniejszych funkcji i dbałość o środowisko. Dzięki lodówce Multidoor 7 przechowywanie żywności staje się nie tylko prostsze, ale też efektywniejsze. Koniec z marnowaniem jedzenia, czas zacząć mądrze korzystać z tego, co daje nam natura.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze