1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Zakończenie wakacji z IBSA Derma

(Fot. materiały partnera)
IBSA Derma to szwajcarski producent z ogromnym doświadczeniem w produkcji ultraczystego kwasu hialuronowego, który dostarcza gabinetom medycyny estetycznej m.in. preparaty do wypełniania różnych okolic twarzy. Jednocześnie próbuje odpowiedzieć na coraz bardziej świadome i wyrafinowane wymagania kobiet, opracowując nowe protokoły z zakresu dermatologii estetycznej.

Wiodące hasło „You are a masterpiece” odzwierciedla podejście marki do zabiegów medycyny estetycznej, które mają wydobywać naturalne piękno, a nie zmieniać czy przerysowywać rysy twarzy pacjentów. To wyjątkowo aktualne podejście odzwierciedla potrzeby pacjentów coraz wyraźniej artykułowane w mediach i social media.

Szczególną uwagę producent poświęcił na stworzenie elastycznych protokołów do modelowania ust – EgoLips. Essential, Global, Outstanding to trzy protokoły, które w ręku lekarza są narzędziem do perfekcyjnego modelowania ust, indywidualnie dobranego do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Odpowiednio dobrane protokoły dają możliwości od nawilżenia i subtelnego odświeżenia ust po nadanie objętości i konturowanie. Celem każdego z protokołów jest podkreślenie wizerunku poprzez osiągnięcie harmonii kształtu i objętości.

Co warto podkreślić – IBSA to firma farmaceutyczna, która przede wszystkim stawia na jakość i bezpieczeństwo, producent szczególną uwagę przykłada do produkcji kwasu hialuronowego, który kontroluje na każdym etapie powstawania preparatu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze