1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Przełom lata i jesieni to twój czas

(Fot. materiały partnera)
Smukła sylwetka, dobre samopoczucie, sprawność fizyczna. Jak je osiągnąć? Wystarczy odrobina konsekwencji, żeby nie zaniedbywać aktywności na świeżym powietrzu, pamiętać o zbilansowanej diecie i herbatkach funkcjonalnych.

Za nami upały, gofry na nadmorskich deptakach, wylegiwanie się na słońcu. Prawie tego nie pamiętamy. Koniec lata i początek jesieni to czas powrotu do codziennej rutyny, która sprzyja wprowadzeniu zdrowych nawyków, a są nimi: ruch, zdrowe odżywianie oraz odpowiednia suplementacja.

Ważne, żeby po zakończeniu wakacji nie zapominać o aktywności na świeżym powietrzu. Wrzesień i październik zwykle oferuje piękną jesienną pogodę, idealną żeby uprawiać jogging, jeździć na rowerze czy ćwiczyć jogę pod chmurką.

Pamiętajmy też, żeby w naszej diecie nadal było odpowiednio dużo warzyw i owoców. To nam pomoże cieszyć się szczupłą sylwetką, ale też dobrą formą. Niedostatecznie doceniamy mikroelementy w pożywieniu, w tym te, które nie są witaminami, ani minerałami, lecz fitoskładnikami. To niezwykle cenne dla zdrowia aktywne biologicznie naturalne roślinne związki chemiczne, które odgrywają ogromną rolę w utrzymaniu organizmu w dobrej formie. Dzięki nim nasze układy, w tym pokarmowy, funkcjonują w sposób optymalny. Według najnowszych doniesień nauki ludzie powinni zacząć opierać swoje zdrowie i przetrwanie właśnie na roślinach. U progu jesieni, kiedy natura obdarza nas mnóstwem kolorowych i świeżych warzyw, owoców, ziół czy grzybów warto pomyśleć o oczyszczeniu organizmu oraz poprawie przemiany materii. To sposób, żeby utrzymać odpowiednią wagę lub pozbyć się zbędnych kilogramów.

Pomogą nam w tym suplementy diety – funkcjonalne herbatki Herbapol pełne aktywnych składników roślinnych. Do wyboru są trzy pyszne warianty o owocowym smaku wspierające oczyszczanie organizmu i odchudzanie, które można dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb.

Herbatka funkcjonalna Big Active 4 x Super Slim o smaku truskawka + mango zawiera takie składniki aktywne, jak: liść morwy białej, ekstrakt z owoców opuncji figowej, kwiat hibiskusa oraz morszczyn. Dzięki takiej kompozycji wspomaga redukcję apetytu, ogranicza wchłaniania tłuszczów i węglowodanów oraz pracę układu pokarmowego.

(Fot. materiały partnera)

Herbatka funkcjonalna Big Active Active Burn o smaku granat + czerwona pomarańcza w składzie ma nasiona guarany, morszczyn, kwiat hibiskusa. Składniki te wspierają spalanie tkanki tłuszczowej, przemianę materii i witalność organizmu.

(Fot. materiały partnera)

Herbatka funkcjonalna Big Active Detox o smaku cytryna + papaja, której składnikami aktywnymi są: pokrzywa, chlorella, skrzyp oraz fiołek trójbarwny, wspomaga eliminację wody z organizmu a także pracę wątroby i jelit. Pomaga naturalnie oczyścić organizmu, regulując funkcjonowanie nerek i dróg moczowych.

(Fot. materiały partnera)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze