1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Zlewozmywak z dodatkiem złota – poznaj wyjątkową propozycję marki Kernau

Zlewozmywak z dodatkiem złota – poznaj wyjątkową propozycję marki Kernau

Zestaw Kernau KGS D 6078 1B1D deep black + gold metallic (Fot. materiały partnera)
Zestaw Kernau KGS D 6078 1B1D deep black + gold metallic (Fot. materiały partnera)
Czarny zlew z drobinkami złota to prawdziwy unikat, który teraz dostępny jest marki Keranu. Zobaczcie, prezentują się nowości w ofercie polskiego producenta i przekonajcie się, że nawet tak niepozorny i praktyczny sprzęt AGD jak zlewozmywak, może stać się jednym z głównych elementów kuchennej aranżacji.

Detal, który ma znaczenie

Niewielkie drobinki są w stanie całkowicie zmienić wygląd kuchennego AGD. Zwłaszcza jeżeli mamy na myśli złoto, którego obecność we wnętrzu sprawia, że nabiera ono elegancji. Zlewozmywak z dodatkiem złota będzie modnym wyposażeniem kuchni i sprawi, że aranżacja stanie się unikatowa. Szczególnie jeżeli w kuchni pojawią się inne – dopasowane kolorystycznie – sprzęty i akcesoria. Złote elementy sprawdzą się w wielu kuchennych aranżacjach: od tych urządzonych w stylu glamour poprzez klasyczne aż po nowoczesne. Pięknie komponują się z czernią, a nade wszystko z jej głębokim odcieniem.

Zlewozmywaki Kernau Deep Black + Gold Metallic

pod względem designu nie mają sobie równych. Intensywny odcień czerni, w którym mienią się złote drobinki, tworzy wyrafinowaną kompozycję, która przyciąga wzrok. Pełne blasku wykończenie znajdziemy w dwóch modelach zlewów kuchennych Kernau: KGS V 45A 1B1D i KGS V 4565A 1B1D. Są to zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem, które różnią się szerokością. Mniejszy z nich ma 65 cm, większy 78 cm. Oba – zależnie od tego, na jakim efekcie aranżacyjnym nam zależy – możemy uzupełnić o jeden z dwóch oferowanych przez markę Keranu zestawów odpływowych: Matt Black lub Gold Nano. Dodatkowo w naszej strefie zmywania może pojawić się również dedykowana bateria Kernau w odcieniu Matt Black, , dzięki czemu uzyskamy harmonijną aranżację.

Piękny i ergonomiczny

Zlew jednokomorowy sprawdzi się w mniejszych kuchniach, ale będzie też dobrym wyborem do większych kuchni, w których do dyspozycji mamy zmywarkę. Zlewozmywaki marki Kernau to stylowy sprzęt, który jednak jest równie piękny, co funkcjonalny. Zlewy wykonywane są z wysokiej klasy granitu odpornego na szok termiczny i uszkodzenia, na które zlewozmywak narażany jest praktycznie każdego dnia. Również czyszczenie zlewów granitowych Keranu to – nomen omen – czysta przyjemność, ponieważ ich konserwacja od użytkownika nie wymaga żadnych specjalistycznych zabiegów. Odkryj zlewozmywaki Kernau Deep Black + Gold Metallic i zaproś do swojej kuchni minimalistyczny design wpierany przez praktyczne rozwiązania.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze