1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Materiał partnera

Odnowa zgodnie z naturą: biorewitalizacja premium

(Fot. materiały partnera)
Zmęczona, poszarzała, przesuszona cera nikomu nie dodaje uroku. Niestety, tego typu problemy mogą pojawić się niezależnie od wieku: sprzyjają im stres, niedostateczna ilość snu, zaburzenia hormonalne, a także jesienny spadek formy i obniżone samopoczucia. Zabieg biorewitalizacji premium Beauty Booster Teosyal 1 pomoże ci odzyskać świeży, wypoczęty wygląd i komfort nawilżonej, promiennej cery.

Twoja skóra wie najlepiej, czyli „magia” biorewitalizacji

Biorewitalizacja to nic innego, jak pobudzanie naturalnych mechanizmów regeneracji i odnowy skóry. Zabiegi biorewitalizacji są w pełni bezpieczne, nie powodują dyskomfortu, a ich efekty są całkowicie naturalne.

Bardzo istotny jest jednak wybór preparatu, którym zostanie wykonany zabieg – nie wszystkie bowiem działają w ten sam sposób. Przede wszystkim powinien to być wyrób medyczny o technologii i składzie premium, który zapewni bezpieczeństwo zabiegu, a jednocześnie kompleksowe, wielokierunkowe działanie. Taki właśnie jest Beauty Booster – Redensity 1 szwajcarskiego laboratorium Teoxane. Doskonała jakość biorewitalizacji premium Teosyal 1 powoduje, że efekty widoczne są natychmiast po pierwszym zabiegu. Dla ich długotrwałego utrzymania, warto wykonać serię 3 zabiegów co 3 tygodnie, a następnie zabieg przypominający co pół roku.

Niezależnie od twojego wieku biologicznego cera po zabiegu wygląda na wyraźnie młodszą i wypoczętą. Jest pełna świeżego blasku i zachwycająco gładka. Poprawia się jej elastyczność i jędrność. Zyskuje naturalny, pełny zdrowia i energii kolor, dzięki czemu możesz nakładać mniej makijażu.

Zabiegi biorewitalizacji premium polecane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom niezależnie od wieku.

Pielęgnacja w gabinecie, która chroni

Jednym z największych wyzwań, przed którym staje nasza skóra w okresie jesienno-zimowym, jest utrzymanie optymalnego nawilżenia i zachowanie ciągłości ochronnej bariery hydrolipidowej. Przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach, mróz, wiatr i nagłe zmiany temperatury sprzyjają ucieczce wody z naskórka, co z kolei zaburza prawidłowe procesy biologiczne w skórze. Biorewitalizacja premium jest odpowiedzią na ten problem: dzięki regularnym zabiegom Beauty Booster Teosyal Redensity 1 skóra jest doskonale nawilżona, odżywiona, rozświetlona i zdecydowanie lepiej przyswaja substancje odżywcze z pozostałych preparatów pielęgnacyjnych.

Biorewitalizacja na co dzień

Teoxane jest marką, która doskonale wie, że skuteczna pielęgnacja zaczyna i kończy się w domu. Dlatego równolegle z zabiegu biorewitalizacji premium Teosyal Redensity 1 proponuje specjalistyczne kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji skóry, które mogą być stosowane na co dzień.

Pierwszym produktem, który potęguje i uzupełnia działanie zabiegu biorewitalizacji oraz pomaga zachować optymalny poziom nawilżenia w skórze jest RHA Serum.

RHA Serum o ultra silnych właściwościach nawilżających skórę i wysokim potencjale antyoksydacyjnym i ochronnym, 276 zł/30 ml (Fot. materiały partnera)

 • Nawilża i długotrwale nawadnia
 • Wyraźnie poprawia jędrność skóry
 • Redukuje widoczność zmarszczek
 • Chroni i zabezpiecza przed przesuszaniem skóry

Kolejnym produktem jest krem udoskonalający wygląd skóry – Advanced Perfecting Shield SPF 30. Krem Advanced Perfecting Shield SPF 30 tworzy niewidoczną barierę dla szkodliwych czynników środowiska zewnętrznego i jest doskonałym wsparciem dla naszej skóry w czasie trudnych, chłodnych miesięcy.

Advanced Perfecting Shield SPF 30. Delikatnie wyrównujący koloryt krem o wszechstronnym potencjale ochronnym i przeciwstarzeniowym, 276 zł/50 ml (Fot. materiały partnera)

 • Chroni przed promieniowaniem UV i czynnikami środowiskowymi
 • Ujednolica i rozjaśnia cerę
 • Działa silnie antyoksydacyjnie
 • Redukuje widoczność zmarszczek

Gdzie kupić kosmetyki? Kosmetyki Teoxane dostępne z rabatem -20% na oficjalnej stronie https://teoxaneshop.pl/

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze