1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Przywróć młodość swojej skórze

Przywróć młodość swojej skórze

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Jeśli zauważyłaś u siebie coraz wyraźniejsze oznaki starzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, twoja skóra stała się wiotka, zmarszczki mimiczne pogłębiły się, a owal twarzy już nie jest tak wyraźny jak kiedyś, najwyższy czas na zastosowanie bardziej zaawansowanej pielęgnacji.

Od niedawna, w najlepszych gabinetach kosmetologicznych dostępny jest autorski zabieg ujędrniająco-liftingujący dottore cosmeceutici – Peptide xpress. Stanowi on uzupełnienie bogatego zestawu Peptide do pielęgnacji domowej, przeznaczonego do skóry w wieku okołomenopauzalnym.

Peptide xpress to przyjemny rytuał pięknych zapachów i miękkiego dotyku, który pobudza syntezę kolagenu i elastyny. Efekt ujędrnienia i liftingu jest zauważalny natychmiast i utrzymuje się długo dzięki stopniowo uwalniającym się składnikom. Zabieg obejmuje cały obszar twarzy, szyi i dekoltu, oraz dłoni. Stanowi połączenie maksymalnie skutecznych, wyselekcjonowanych składników aktywnych z wielopoziomową, nieinwazyjną stymulacją skóry oraz głębokim relaksem dla ciała i ducha.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Bursztynowy peeling, autorski masaż z elementami Kobido, maska liftingująca, płatki hydrożelowe na delikatną skórę wokół oczu – to tylko niektóre spośród etapów rozbudowanej procedury peptide xpress.

Zabieg sprawia, że skóra staje się widocznie gładsza i bardziej napięta, nawilżona, ujędrniona i odżywiona. Poprawia się owal twarzy, zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu. Dzięki działaniu specjalnie dobranych substancji aktywnych oraz pobudzeniu mikrokrążenia zauważalny jest młodszy, zdrowszy i pełen blasku wygląd twarzy. To zabieg idealny dla osób szukających nieinwazyjnych, ale skutecznych rozwiązań na upływający czas.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Adresy gabinetów dostępne na dottore.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze