1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Na dobre rozpoczęcie dnia

(Fot. materiały partnera)
Doskonały przepis na dobre rozpoczęcie dnia jest niezwykle prosty: uśmiech i pozytywne nastawienie. Co więcej możemy zrobić? Zadbać o siebie. Zacznijmy więc od naszej skóry.

Pierwszym i zdecydowanie najważniejszym krokiem jest oczyszczenie skóry. Tylko wtedy będzie ona zdrowa i piękna. Może się zastanawiasz, po co oczyszczać twarz rano. Wieczorem kładłaś się z czystą skórą, bez makijażu, chyba w nocy nie zdążyła się ubrudzić… Możesz się zdziwić! Podczas gdy my śpimy, nasza skóra pozbywa się toksyn, wydziela sebum, dodajmy do tego jeszcze pozostałości wieczornej pielęgnacji: krem, serum, które nałożyłyśmy przed snem i tworzy się niezła mieszanka. Dlatego niezwykle ważne jest, aby skórę oczyszczać nie tylko wieczorem, ale również rano. Warto wyrobić sobie taką rutynę i podchodzić z troską do naszej skóry przy użyciu oryginalnej wody micelarnej Sensibio H2O marki Bioderma, która daje dużo więcej, niż zwykłe oczyszczanie.

Codzienne sięganie po wodę micelarną Sensibio H2O sprawia, że skóra jest nie tylko doskonale oczyszczona, ale również bardziej odporna na działanie czynników drażniących, na które jest wystawiona każdego dnia. Ten unikatowy dermokosmetyk także chroni film hydrolipidowy, czyli warstwę ochronną naszej skóry, a ponadto zmniejsza reaktywność skóry i ryzyko powstania podrażnień.

(Fot. materiały partnera)

Zmywać czy nie zmywać?

Woda micelarna Sensibio H2O Bioderma została opracowana z udziałem dermatologów w oparciu o wiedzę na temat działania i funkcjonowania naszej skóry. Była pierwszą na rynku wodą micelarną i odpowiedzią na problemy najwrażliwszej skóry, która po kontakcie ze zwykłą wodą czy środkiem myjącym była ściągnięta, podrażniona lub reagowała alergicznie. Właśnie dlatego powstało Sensibio H2O – produkt do oczyszczania bez użycia zwykłej wody. Składniki w nim zawarte zostały dobrane w bardzo przemyślany sposób, tak aby były zgodne z tym, co naturalnie znajduje się w składzie naszej skóry. Dzięki temu produkt jest idealnie przez nią tolerowany. Zawarte w Sensibio H2O micele są bardzo podobne w swojej budowie do błon komórkowych występujących w naszej skórze, dzięki temu micele pomagają odbudować jej warstwę ochronną. To właśnie dlatego Sensibio H2O nie trzeba, a wręcz nie powinno się zmywać.

(Fot. materiały partnera)

Daje więcej

Skład wody micelarnej Sensibio H2O nie jest skomplikowany i zawiera tylko 10 składników, ale aż połowa z nich ma działanie kojące. Głównym zadaniem Sensibio H2O jest oczyszczanie, ale to nie wszystko, bo gdy już to zrobimy i pozostawimy wodę micelarną na twarzy, to po 10 minutach jej pierwotne działanie oczyszczające zmieni się w działanie pielęgnacyjne. Zachowuje więc prawidłowe pH skóry, a ponadto łagodzi, nawilża i daje ukojenie. Dodajmy do tego, że bazą wody micelarnej Sensibio H2O jest aż 10-krotnie oczyszczona woda o jakości farmaceutycznej, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo stosowania, a także minimalizuje ryzyko uczuleń i podrażnień.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze