1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Luksusowa kolekcja biżuterii Lunapark – fantastyczne motywy w jubilerskiej interpretacji

Modele biżuterii z autorskiej kolekcji Lunapark marki W.KRUK (Fot. materiały partnera)
Wyobraź sobie miejsce, w którym nic nie ogranicza twojej fantazji, a wszelkie kształty, kolory, zapachy i dźwięki pobudzają wszystkie zmysły. To właśnie tam przenosi nas Lunapark, nowa autorska kolekcja biżuterii W.KRUK, w której ponadczasowe motywy spotykają się ze światem luksusu.

Fantazyjne inspiracje, barwne kamienie szlachetne i kunszt jubilerski najwyższej klasy – tak w skrócie można opisać nową autorską kolekcję biżuterii luksusowej W.KRUK. Inspiracją do jej stworzenia był tytułowy Lunapark – wyjątkowe miejsce, które daje możliwość doświadczania nieskończonej radości, czerpania z życia pełnymi garściami i przeżywania niezapomnianych chwil. To przestrzeń, w której nic nie ogranicza naszej fantazji, a wszelkie kształty, kolory, zapachy i dźwięki działają na zmysły niezwykle pobudzająco. W takim miejscu po prostu trudno się nie zatracić. Podobnie jak w nowej kolekcji W.KRUK.

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

Niezwykle barwne inspiracje projektanci marki przekuli na wzory, które zaskakują nie tylko oryginalnością, ale również – dzięki 18-karatowej oprawie złota – uniwersalnością. Skąd je zaczerpnięto? Przede wszystkim z karuzeli weneckiej – począwszy od jej dachu widzianego z lotu ptaka, który jest kołem w ruchu, poprzez dekoracyjną ornamentykę, po znajdujące się na niej figury zwierząt, np. urocze buldożki francuskie i hipopotamy. W kolekcji znalazł się również popularny motyw konika na biegunach, kręcące się na wietrze wiatraczki, baloniki, a także słodka wata cukrowa – ponadczasowe symbole, które projektanci przenieśli do świata luksusu.

O wyjątkowym charakterze kolekcji Lunapark stanowi jednak nie tylko blask 18-karatowego złota, ale również, a może przede wszystkim, szlachetnie połączenie barw oraz misternie osadzone kamienie szlachetne – niebieskie, różowe oraz białe szafiry, rubiny, różowe turmaliny, ametysty w różnych odcieniach, tsaworyty, chromodiopsydy oraz perydoty. Aby umieścić je na biżuterii, wykorzystano specjalną technikę „pavé”, której nazwa pochodzi z języka francuskiego i oznacza „kostkę brukową”. Polega ona na rozmieszczeniu małych kamieni obok siebie, dzięki czemu biżuteria wygląda jakby była „wybrukowana”. Jak się można domyślać, wymaga to ogromnej cierpliwości i umiejętności rzemieślniczych, a efekt jest niecodzienny.

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

Co jeszcze wyróżnia kolekcję biżuterii Lunapark? Wybrane elementy niektórych modeli są ruchome, np. wiatraczki. Z kolei w innych projektach kamienienie szlachetne osadzone są w taki sposób, że dają optyczne wrażenie obracania… jak na karuzeli. Oprócz tego, aby podkreślić 180-letnie dziedzictwo W.KRUK, projektanci zapisali w jubilerskich wzorach emblemat marki – charakterystyczny wzór, wywodzący się od liter W oraz K i układający się w koronę, który dopełnia autorski charakter kolekcji. Umieszczono go po wewnętrznej stronie każdego z elementów kolekcji biżuterii Lunapark w formie pięknej rozety lub pojedynczego znaku.

Co również warto podkreślić, Lunapark to pierwsza w historii marki kolekcja w kategorii super premium. Doskonale dopełnia ona ofertę brylantową W.KRUK i stanowi ciekawą propozycję dla wymagających klientów. Ta szlachetna nowość w portfolio marki jest również idealnym uzupełnieniem oferty Białych Kruków, selekcji najbardziej luksusowych modeli W.KRUK.

Luksusowa biżuteria z autorskiej kolekcji Lunapark W.KRUK dostępna jest w wybranych butikach marki.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze