1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Oszczędzaj czas i gotuj jak profesjonalista

Piekarnik Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH, dzięki sztucznej inteligencji i wirtualnemu asystentowi, sprawia, że gotowanie staje się szybkie, banalnie proste i dające wiele radości. (Fot. materiały partnera)
Choć nie każdy z nas odnajduje się w kuchni, wszyscy kochamy dobre jedzenie. Chcemy też, by było one zdrowe, przygotowane z naturalnych składników i nienudne. Jak więc pogodzić to w domowych warunkach? Z pomocą przychodzi urządzenie, które krok po kroku wprowadza w tajniki przyrządzania dań jak z najlepszych restauracji.

Współpraca reklamowa

Pobudka wcześnie rano, śniadanie w biegu, poranne rodzinne obowiązki, a potem szybko do pracy. Spotkanie za spotkaniem, obowiązki się piętrzą, a pracy jakby wcale nie ubywało. Potem szybki powrót do domu, po drodze zakupy, chwila dla siebie i rodziny i okazuje się, że cały dzień minął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Kto z nas tego nie zna? Choć niełatwo się do tego przyznać, dni większości z nas upływają w nieustannym pędzie. Przez co nie znajdujemy czasu na zapewnienie sobie posiłków. Jemy na mieście, choć doskonale wiemy, że zarówno pod względem ekonomicznym jak i zdrowotnym, posiłki przyrządzone w domu są dla nas dużo lepsze.

Marka Haier stworzyła urządzenie, które wychodzi naszym potrzebom naprzeciw. Piekarnik Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH, dzięki sztucznej inteligencji i wirtualnemu asystentowi, sprawia, że gotowanie staje się szybkie, banalnie proste i dające wiele radości. Prowadzi nas bowiem krok po kroku poprzez skomplikowane zasady receptur, proporcji i metod gotowania, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze. A dań, które przyrządzamy, nie powstydziłaby się najlepsza restauracja.

Setki przepisów w jednym urządzeniu

Za wyjątkowym wsparciem w gotowaniu stoi specjalna aplikacja hOn wraz z osobistym asystentem Cook with me. Znajduje się tam ponad 350 przepisów na przeróżne dania, w tym pięćdziesięciu w formie wideo. Mają one różne stopnie zaawansowania, zawierają zarówno mięsne, jak i wegetariańskie opcje, dzięki czemu każdy znajdzie pośród nich coś dla siebie. Przepisy można wybrać za pomocą aplikacji w smartfonie i dzięki połączeniu wi-fi aktywować w piekarniku.

(Fot. materiały partnera)

Dodatkowo, gdy zapragniesz ugotować swoje popisowe danie ze skomponowanego przez siebie przepisu, dzięki funkcji U-Create możesz zanotować go w aplikacji tak, by zawsze pozostał w zasięgu ręki.

Innowacyjne funkcje

To, czym piekarnik Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH wyróżnia się najbardziej, to innowacyjne funkcje, dzięki którym wprowadzisz swoje gotowanie na zupełnie inny poziom. SOFT+ zadba o to, by ciasta, bułki, rogaliki były idealnie chrupkie i miękkie jednocześnie. Gdy w tym samym czasie zapragniesz przygotować obiad, umożliwi ci to funkcja Multi-level, możesz podgrzewać różne potrawy w tym samym czasie na różnych poziomach wnętrza piekarnika. Ponieważ gorące powietrze jest równomierne rozprowadzane skraca się zarówno czas pieczenia, jak i podgrzewania – oszczędzisz więc czas.

Przebieg pieczenia możesz kontrolować dzięki termosondzie, czyli małym urządzeniu, które wskazuje poziom temperatury wewnątrz przygotowywanej potrawy. Dzięki niej określisz, kiedy potrawa osiągnie idealną temperaturę. Informacja o jej poziomie pojawi się na wyświetlaczu piekarnika, a jeśli korzystasz z aplikacji hOn, również na ekranie smartfona.

Z kolei funkcja Climatech wpływa na dystrybucję ciepła i wilgotności oraz optymalną cyrkulację powietrza, dzięki czemu pieczenie będzie równomierne. System chłodzenia przy pomocy wentylatora pomaga utrzymać stałą temperaturę wewnątrz, bez utraty ciepła. Zapobiega to też przegrzewaniu uchwytu drzwi piekarnika oraz otaczających mebli i elektroniki na zewnątrz urządzenia.

Wygoda i bezpieczeństwo

Obok innowacyjnych funkcji piekarnik Haier seria 2 HWO60SM2B9XH dba również o wygodę i bezpieczeństwo. Odpowiadają za to przede wszystkim specjalnie zaprojektowane boczne półki oraz prowadnice teleskopowe. Dzięki nim możemy z łatwością ustawiać blachy i ruszty na wybranych poziomach. Dodatkowo urządzeniem można sterować za pomocą dotykowego, intuicyjnego wyświetlacza. Umożliwia on nie tylko pełną kontrolę, ale też wpisuje się w nowoczesny design całego urządzenia.

Na koniec prawdziwa wisienka na torcie – piekarnik Haier seria 2 HWO60SM2B9XH posiada funkcję Autoczyszczenia pyrolitycznego ECO+, co oznacza, że sam się oczyszcza. Specjalny system aktywuje eliminację wszelkich osadów i pozostałości po pieczeniu, spalając je w temperaturze 430°C. Nam pozostaje tylko zebrać popiół miękką ściereczką.

(Fot. materiały partnera)

W świecie, w którym czas cenimy jak nigdy dotąd, cieszy każda jego oszczędność. Piekarnik Haier seria 2 HWO60SM2B9X, dzięki nowoczesnym technologiom i najwyższej jakości, pomoże nam zatrzymać się w biegu i znaleźć chwile dla rodziny, przyjaciół lub na oddanie się swoim pasjom. Przy okazji zadbamy też o zdrowie, przygotowując samodzielnie pyszne posiłki.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze