1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Nowy Jeep Avenger: jeszcze bliższy naturze i twoim potrzebom dzięki w pełni elektrycznemu napędowi

(Fot. materiały partnera)
Legendarna marka Jeep prezentuje swojego pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a. Zupełnie nowy, wszechstronny Avenger łączy poręczne w mieście kompaktowe wymiary z pojemną kabiną i napędem, który wszędzie wjedzie.

Współpraca reklamowa

Przyroda jest wyjątkowo bliska marce Jeep i jej klientom. Terenowe modele Jeepa jak żadne inne na rynku zapewniają jedność z naturą. Dlatego też ten kultowy producent z USA stawia na elektromobilność. W przeciągu najbliższych trzech lat zaprezentuje cztery zupełnie nowe modele o zerowej emisji spalin. Pierwszym z nich jest debiutujący właśnie w Polsce Avenger.

Już na pierwszy rzut oka widać, że to stuprocentowy Jeep: budzi zaufanie i uznanie na drodze bryłą solidnego auta terenowego. Do tradycji nawiązuje projektem charakterystycznego grilla i unikatowej kabiny, na tle której wszyscy inni konkurenci wyglądają zwyczajnie i jednakowo.

(Fot. materiały partnera)

Avenger to jednak Jeep nowego typu. Innowacyjne wyposażenie odpowiada obecnym oczekiwaniom kierowców. Dwa duże ekrany o przekątnych 10,25 cala wyświetlają rozbudowane menu systemu multimedialnego, który jest zdolny do bezprzewodowego połączenia Apple CarPlay i Android Auto. Pomimo przynależności do klasy najkorzystniej wycenionych SUV-ów Avenger przybliża wygody z segmentu premium. Na jego pokładzie możemy znaleźć m.in. podgrzewane, skórzane fotele, czy otwierany szklany dach.

Avenger wyposażony jest również w zaawansowane, aktywne systemy bezpieczeństwa jak Hamowanie Awaryjne z wykrywaniem pieszych i rowerzystów, Asystenta Jazdy w korku, monitorowanie martwego pola, czy czujniki parkowania 360 stopni z kamerą z widokiem z lotu ptaka. Topowy poziom bezpieczeństwa zapewnia system jazdy autonomicznej poziomu drugiego, który integruje działanie Aktywnego Tempomatu i Asystenta Pasa Ruchu.

(Fot. materiały partnera)

Nowy Jeep jest bezprecedensowo kompaktowy: mierzy tylko nieco ponad 4 metry długości, co – zwłaszcza dzięki bardzo krótkim zwisom – czyni go wyjątkowo łatwym do jazdy tak w trudnym terenie, jak i na ciasnych ulicach i parkingach wielkich miast. Avenger łączy te praktyczne wymiary z komfortowo przestronną kabiną z dużym bagażnikiem i największymi schowkami w klasie.

Tak skuteczne wykorzystanie przestrzeni jest możliwe dzięki zastosowaniu zajmującego mało miejsca napędu elektrycznego. To tylko jedna z licznych zalet tego pionierskiego rozwiązania, które powinno szczególnie zainteresować osoby z genem odkrywcy. Na nieemitujący żadnych lokalnych zanieczyszczeń układ składa się dynamiczny silnik elektryczny o mocy 156 KM oraz wysokowydajny akumulator, który zapewnia zasięg sięgający aż 550 km . Jednocześnie potrzebuje on zaledwie 24 minut, by uzupełnić energię od 20 do 80 proc. poziomu naładowania.

Elektryczny napęd to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku wielozadaniowych modeli typu SUV. Przy parametrach prezentowanych przez Avengera skutecznie odpowiada on na bardzo zróżnicowane potrzeby i daje wolność korzystania z auta terenowego nawet z dala od cywilizacji bez obaw o negatywny wpływ na środowisko. Silnik tego typu charakteryzuje się bardzo wysokim momentem obrotowym dostępnym od chwili ruszenia, co przekłada się na wysoką skuteczność Avengera tak podczas wymagających przepraw terenowych jak i w sytuacjach, z którymi spotykamy się na co dzień. Swoją przewagę pokaże na podjeździe pod śliską drogę albo przy wyjeżdżaniu z ośnieżonego miejsca postojowego.

(Fot. materiały partnera)

Nowy Jeep jest bezprecedensowo kompaktowy: mierzy tylko nieco ponad 4 metry długości, co czyni go wyjątkowo łatwym do jazdy na ciasnych ulicach i parkingach wielkich miast. Avenger łączy te praktyczne wymiary z komfortowo przestronną kabiną z dużym bagażnikiem i największymi schowkami w klasie.

Tak skuteczne wykorzystanie przestrzeni jest możliwe dzięki zastosowaniu zajmującego mało miejsca napędu elektrycznego. To tylko jedna z licznych zalet tego pionierskiego rozwiązania, które powinno szczególnie zainteresować osoby z genem odkrywcy. Na nieemitujący żadnych lokalnych zanieczyszczeń układ składa się dynamiczny silnik elektryczny o mocy 156 KM oraz wysokowydajny akumulator, który zapewnia zasięg aż do 550 km w ruchu miejskim (zgodnie z cyklem WLTP). Jednocześnie, dzięki możliwości szybkiego ładowania DC z mocą 100 kW, potrzebuje on zaledwie 24 minut, by uzupełnić energię akumulatora od 20 do 80% poziomu naładowania.

Elektryczny napęd to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku wielozadaniowych modeli typu SUV. Przy parametrach prezentowanych przez Avengera skutecznie odpowiada on na bardzo zróżnicowane potrzeby i daje wolność korzystania z funkcjonalnego nadwozia oraz zwiększonego prześwitu bez obaw o negatywny wpływ na środowisko. Silnik elektryczny charakteryzuje się bardzo wysokim momentem obrotowym dostępnym od chwili ruszenia, co przekłada się na wysoką skuteczność Avengera w wymagających sytuacjach, z którymi spotykamy się na co dzień. Swoją przewagę pokaże na podjeździe pod śliską drogę albo przy wyjeżdżaniu z ośnieżonego miejsca postojowego.

Wartości, które od zawsze tworzyły wyjątkowy charakter marki Jeep, w elektrycznym Avengerze weszły na jeszcze wyższy poziom. Model ten zapisze się w historii pod jeszcze jednym względem. To pierwszy Jeep, który jest… produkowany w Polsce! Producent przyjmuje już rezerwacje na pierwsze egzemplarze – przekonaj się, jak korzystna oferta czeka na ciebie na https://www.jeep.pl/jeep-avenger/elektryczny

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze