1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Nikon Z 30 – uchwyć magię świąt

(Fot. materiały partnera)
Pierwszy śnieg za oknem i pojawiające się wokół kolorowe światełka dodające blasku długim nocom to znak, że nadszedł grudzień. Czas, w którym niemal każdy z nas czuje przyjemne podekscytowanie nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Ich nieodłącznym elementem są prezenty wywołujące uśmiech na twarzach naszych bliskich. Aparat Nikon Z 30 sprawdzi się jako podarunek dla wszystkich, których pasjonuje fotografia czy tworzenie materiałów video. Pozwoli zachować bezcenne wspomnienia.

Współpraca reklamowa

Rodzinne spotkania, na które czekamy cały rok, gwar wesołych rozmów i składanych życzeń. Chwile szczęścia, wzruszeń, spojrzeń pełnych miłości i wdzięczności, a wszystko pośród dźwięków kolęd, blasku mieniących się światełek oraz zapachu świerku i świątecznych potraw. Dla każdego z nas święta Bożego Narodzenia znaczą co innego. To, co łączy je u wszystkich, to fakt, że jest to moment spotkań z najbliższymi, na które często w codziennym pędzie nie znajdujemy czasu. Wyjątkowe chwile, które chcielibyśmy przedłużyć, by trwały wiecznie.

Fizycznie nie jest to możliwe, ale możemy „zatrzymać czas” na zdjęciu lub filmie, by później wracać do niezwykłych chwil, kiedy tylko będziemy mieć na to chęć. Idealnie sprawdzi się do tego aparat Nikon Z 30. I chociaż już same wspomnienia w formie zdjęcia czy video będą wspaniałą pamiątką, aparat Z 30 to również idealny pomysł na świąteczny prezent. Wywoła uśmiech na twarzach starszych, jak i młodszych.

(Fot. materiały partnera)

Obecnie chyba nikt nie wyobraża sobie życia bez robienia zdjęć. Lubimy upamiętniać to, co sprawia nam radość i wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Niezapomniany wyjazd, pierwsze kroki dziecka, zabawne zachowania zwierzaków czy rodzinne świąteczne chwile. Lubimy oglądać fotografie i pokazywać je innym.

Nikon jednak poszedł o krok dalej – najnowszy model Nikon Z 30 to mały i bardzo łatwy w użyciu bezlusterkowiec, który poza zdjęciami pozwala tworzyć videoblogi o wysokiej jakości obrazu oraz dźwięku. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zerwać z ograniczeniami smartfona – zwłaszcza dla vlogerów, którzy mogą swobodnie rejestrować nim do 125 minut nieprzerwanego materiału. Niezależnie od tego, czy nagrywacie vlogi kulinarne, urodowe, podróżnicze czy świąteczne – aparat Z 30 pozwala stworzyć nagrania o profesjonalnej jakości z wyraźnym obrazem, dużą lub małą głębią ostrości – w zależności od oczekiwanego rezultatu – oraz czystym dźwiękiem

Mały aparat o dużym potencjale

Aparat wyposażony jest m.in. w matrycę formatu DX, która jest znacznie większa od tej w smartfonach. Ppozwala na nagrywanie materiałów z tak ostrym i bogatym w szczegóły obrazem, którego nie zarejestrujemy telefonem. Aparat wykorzystuje całą wielkość matrycy oraz umożliwia korzystanie z ciągłego autofokusa podczas filmowania. Dodatkowo ruchomy monitor dotykowy pozwala na wyjątkowo łatwe samodzielne nagrywanie videoblogów, a także wykonywanie autoportretów.

(Fot. materiały partnera)

Nie można zapomnieć też o tym, że aparat ma wbudowany mikrofon stereofoniczny o dużej czułości, co gwarantuje czysty i wyraźny dźwięk. Dodatkowo funkcja redukcji szumu wiatru umożliwia kontrolowanie wpływu otoczenia.

Aparat zawiera także 20 filtrów dostępnych zarówno podczas filmowania, jak i fotografowania, a także jest wyposażony w zaawansowane funkcje automatyczne, które zapewniają jeszcze większą swobodę twórczą.

Warto dodać, że z Z 30 można stosować wszystkie obiektywy NIKKOR Z lub podłączyć opcjonalny adapter FTZ II i używać obiektywów do lustrzanek cyfrowych z bagnetem F firmy Nikon. Ponadto aparat współpracuje z wieloma popularnymi akcesoriami dla vlogerów. Nikon oferuje też specjalnie dobrane zestawy zawierające cały sprzęt, który jest potrzebny do osiągnięcia nowej jakości videoblogów.

(Fot. materiały partnera)

Zbliżające się święta to doskonała okazja, żeby przetestować aparat Nikon Z 30 i uwiecznić na zdjęciach oraz video bliskich, z którymi spędzimy ten magiczny czas. To także doskonały pomysł na prezent – gwarantujemy, że każdy ucieszy się z takiego gwiazdkowego upominku. Uchwyćcie wspólnie magię świąt!

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze