1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Sprawdzony przepis na piękno

(Fot. materiały partnera)
Klinika Nombre D’or to miejsce unikalne: nie tylko na mapie północnego Mazowsza, ale w skali kraju. Holistyczne spojrzenie na terapię skóry i umiejętne podkreślanie indywidualnych cech urody sprawia, że mimo roku działalności, Nombre D’or ma już oddane liczne grono pacjentów.

Współpraca reklamowa

Złota proporcja

Nombre D’or to z języka francuskiego złota proporcja, nazywana również matematycznym przepisem na piękno. W rozumieniu Gabrieli Waszczak, założycielki kliniki, nazwa miejsca nawiązuje także do harmonii między naturą a możliwościami współczesnej medycyny estetycznej. Wszystkie zabiegi wykonywane w Nombre D’or wspierają fizjologiczne czynności skóry, nie doprowadzając do jej przestymulowania i tym samym, efektu sztuczności.

Założycielka kliniki Gabriela Waszczak (Fot. materiały partnera)

Doskonałość na wyciągnięcie ręki

Wysokiej jakości zabiegi kosmetologiczne nie powinny być dostępne jedynie w dużych miastach. Z tego założenia wyszła Gabriela Waszczak, zakładając w Ostrołęce, swoim rodzinnym mieście, pierwszą w okolicy klinikę medycyny estetycznej oferującą szerokie spektrum najnowocześniejszych zabiegów. Zainteresowanie wśród pacjentów pokazuje, jak bardzo brakowało takiego miejsca na mapie. I jak bardzo zmienił się paradygmat urody: synonimem skutecznych zabiegów kosmetologicznych nie jest już sztucznie gładka twarz pozbawiona indywidualizmu i pełnej mimiki. Aktualny kanon piękna zwraca się ku naturze, a więc biostymulacji, regeneracji i odbudowie.

(Fot. materiały partnera)

Holistyczne terapie skóry

Podstawą w kontakcie z pacjentem jest przeprowadzenie wnikliwego wywiadu, na bazie którego zespół specjalistów złożony z dermatologa, lekarza medycyny estetycznej i kosmetologa, rozpisuje indywidualny plan zabiegowy całościowo wspierający naturalne funkcje skóry. Wizytówką kliniki Nombre D’or stało się profesjonalnie i holistyczne podejście, ale również stosowanie najwyższej klasy kosmetyków (takich jak PCA Skin) i certyfikowanego sprzętu. W klinice pacjenci mogą poddać się zabiegom anti-aging na twarz i ciało, zredukować niedoskonałości skóry, wymodelować sylwetkę i po prostu się zrelaksować. A to, w połączeniu z zadowoleniem z własnego wyglądu i pewnością siebie jest najlepszym przepisem na stworzenie doskonałej kliniki medycyny estetycznej. Bez wątpienia Gabrieli Waszczak udało się to osiągnąć.

(Fot. materiały partnera)

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze