1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Klinika La Perla Kraków w nowej lokalizacji oficjalnie otwarta

(Fot. materiały partnera)
Dobra wiadomość dla osób ceniących sobie komfort, luksus, profesjonalną obsługę oraz doskonałą lokalizację – krakowska prestiżowa Klinika La Perla została przeniesiona w najlepiej skomunikowane miejsce w Krakowie, obok Galerii Krakowskiej. Uroczyste otwarcie odbyło się 18 listopada.

Współpraca reklamowa

Prestiżowa Klinika La Perla jest obecna w Krakowie od 2016 roku. Do tej pory można było ją znaleźć w Hotelu Holiday Inn, ale we wrześniu 2022 roku została przeniesiona na ulicę Szlak 50, gdzie również znajduje się miejsce parkingowe dla klientów. Aktualnie zlokalizowana jest w najlepiej skomunikowanym miejscu Krakowa, w sąsiedztwie Galerii Krakowskiej.

18 listopada odbyło się uroczyste otwarcie kliniki w Hotelu H15 Luxury Palace, gdzie gości przywitali prezeska zarządu i właścicielka sieci Klinik La Perla w Polsce Kalina Ben Sira oraz dyrektor Hotelu H15 Marcin Ziobro.

8 urodzinom Kliniki La Perla Kraków towarzyszyły pokazy mody takich firm jak La Mu oraz Miss Miss, w których uczestniczyły gwiazdy: Monika Jarosińska, Magda Walach, Urszula Grabowska, Katarzyna Konieczna, Wiktoria Filus, Gabriela Oberbek, Eliza Gwiazda oraz Sylwia Wysocka.

Gościem specjalnym była Marzena Rogalska, od lat związana z Kliniką La Perla. Gwiazdą wieczoru była niewątpliwie jednak Kalina Ben Sira, który poprowadziła wieczorną galę wraz z Aleksandrem Sikorą, dziennikarzem telewizyjnym.

(Fot. materiały partnera)

Jednak oficjalne przecięcie wstęgi – symboliczne otwarcie Kliniki La Perla Kraków w nowej lokalizacji – odbyło się w sobotę 19 listopada.

Klinika La Perla to już 10 lokalizacji w Polsce. Macierzysta placówka ma już 20 lat i znajduje się w Warszawie, dlatego sieć jest gwarancją najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej To nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu najskuteczniejsze na świecie metody powstrzymujące procesy starzenia, zwalczające cellulit, rozstępy czy tkankę tłuszczową.

(Fot. materiały partnera)

W Klinice La Perla Kraków po raz pierwszy został pokazany najnowszy na świecie sprzęt medyczny do liftingu twarzy – Sofwave, pracujący na nieznanej do tej pory w medycyny estetycznej technologii Superb. Sofwave to ultraskuteczny, potwierdzony certyfikatami FDA, nieinwazyjny zabieg służący do liftingu twarzy. Wykorzystuje on nową generację technologii Superb (Synchronous Ultrasound Parallel Beam), która została zaprojektowana do maksymalnej stymulacji kolagenu i elastyny przy minimalnym okresie rekonwalescencji i optymalnym komforcie klienta. Zabieg służy do liftingu brwi, wygładzania zmarszczek, usuwania luźnej skóry szyi i podbródka, modelowania owalu twarzy i zagęszczania skóry. Słowem: odmładza i sprawia, że czujemy się jeszcze piękniej.

(Fot. materiały partnera)

Unikalna technologia Sofwave to wiązki ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, ale zupełnie inna forma terapii niż znane i popularne zabiegi HiFU. Sofwave jest przeznaczony dla każdej osoby, bez ograniczeń wiekowych, bez względu na rodzaj i pigmentację skóry. Można go również wykonywać o każdej porze roku.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze