1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Świeża, promienna i wypoczęta skóra twarzy – poznaj innowacyjny laser tulowy

(Fot. materiały partnera)
Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej i założyciel kliniki Preibisz SkinDoctors na warszawskim Gocławiu. Dodatkowo doskonały szkoleniowiec, dzielący się swoją wiedzą z lekarzami na całym świecie. Jego dewizą w medycynie estetycznej jest „Efekt ma być taki, jakby pacjent właśnie wrócił z wakacji. Nic więcej”.

Współpraca reklamowa

Medycyna estetyczna musi nadążać za potrzebami i oczekiwaniami pacjentów, dynamiczne zmiany wpływają na trendy w tej dziedzinie, a jakie będą obowiązywać w najbliższym czasie? Właśnie o tym opowiedział Dr Łukasz Preibisz. – Laser tulowy Lavieen to moje odkrycie w walce z przebarwieniami, bliznami i innymi niedoskonałościami. Uwielbiają go moi pacjenci i ja również mam wiele powodów do zadowolenia z tej technologii.

Lavieen to laser tulowy ze skanerem frakcyjnym pracujący w trzech trybach: nieablacyjnym, ablacyjnym lub trybie subablacyjnym, wyjątkowym i dostępnym wyłącznie w laserze Lavieen. Umożliwia wykonywanie bezpiecznych i skutecznych zabiegów z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji. Ponadto charakterystyka długości fali 1927 nm znajduje zastosowanie jako remedium na wiele problemów natury estetycznej. Dotyczy to w szczególności zmian pigmentacyjnych, ale również przeciwdziałania widocznym oznakom starzenia, leczeniu blizn i rozstępów oraz rewitalizacji skóry. Bezpośrednio po zabiegu pacjenci zwracają uwagę na natychmiastową poprawę stanu skóry, odzyskanie świeżego, promiennego i zdrowego wyglądu, często określanego efektem baby face.

Zabieg jest najczęściej określany jako szybki i przyjemny. Po zakwalifikowaniu pacjenta miejscowo aplikuje się krem znieczulający, dzięki czemu odczuwalne jest jedynie ciepło w głębi skóry, nie ból. Po zakończeniu procedury takie odczucie będzie się utrzymywać jeszcze przez pewien czas, zazwyczaj kilka godzin. Podobnie zaczerwienienie skóry, które jednak wyraźnie ustępuje do kolejnego dnia i nic nie stoi na przeszkodzie, aby komfortowo wrócić do codziennych aktywności. Nie ma też potrzeby przejmowania się wyraźnymi śladami po zabiegu. Jednak, gdy zmiany są nasilone i uznamy, że należy zadziałać intensywniej. – Lavieen jest zdolny do głębokiej przebudowy skóry, co jednak wiąże się z dłuższym czasem rekonwalescencji. Wszystko zależy od skali problemu i oczekiwań pacjenta, ale nie zmienia to faktu, że leczenie tym laserem jest bardzo elastyczne – zaznacza Dr Łukasz Preibisz.

Jakie rady dla zainteresowanych zabiegiem ma Dr Łukasz Preibisz?

– Należy zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry, którą należy wspomóc w procesie regeneracji. Tradycyjnie już dla laseroterapii zaleca się stosowanie fotoprotekcji i unikania nadmiernej ekspozycji na niekorzystne promieniowanie. Stąd okres jesienno-zimowy to najlepszy czas, aby zdecydować się na taki zabieg. A w związku ze zbliżającymi się Świętami to również udany pomysł, aby podarować komuś bliskiemu voucher na taki zabieg – mamy takie dostępne w klinice. Zgłasza się później do nas wiele osób, które cieszą się z lepszego wyglądu. Jak podkreślają, podnosi to ich samoocenę i przede wszystkim rozwiązuje problemy, z którymi borykali się długi czas. Ich satysfakcja i radość z rezultatów są bezcenne – przypomina Dr Łukasz Preibisz.

Dr Łukasz Preibisz

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze