1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Książki Krzysztofa Chrząstka – lektura na zimowy czas

(Fot. iStock)
Zimowa atmosfera za oknem sprzyja dobrej lekturze. Polecamy książki Krzysztofa Chrząstka podejmujące tematy rozwoju osobistego i duchowego.

Współpraca reklamowa

Krzysztof Chrząstek zajmuje się rozwojem osobistym, duchowym, medytacjami, pracą z umysłem, podświadomością i przekonaniami.

Pracuje też poprzez afirmacje i regresję niehipnotyczną oraz twórcze wizualizacje, podczas których można dotrzeć do pierwotnych przyczyn problemów i blokad energetycznych, emocjonalnych czy mentalnych, aby je uzdrowić i usunąć.

Jako terapeuta wspiera ludzi w ich rozwoju, zmianie życia na lepsze i poprawie jakości życia.

Jest też autorem poradnika i kilku powieści (w tym kontynuacji książki „Mały Książę”) podejmujących tematy rozwoju osobistego i duchowego.

„Poradnik szczęśliwego człowieka”

„Poradnik szczęśliwego człowieka” zawiera wiele cennych rad dotyczących tego, jak być i uczynić swoje życie bardziej szczęśliwym. Na tych poradach może skorzystać każdy, kto chce, aby jego życie było piękniejsze, mądrzejsze i bardziej efektywne. Ten, któremu zależy na rozwoju i poczuciu radości. Czasami mały drobiazg może nam dać dużo radości, chociażby czyjś uśmiech lub miła, krótka rozmowa. Ważne, aby się na tym skupić i doceniać takie momenty.

Książka jest tak skonstruowana, że wszystkie porady są ponumerowane i każda z nich zajmuje tylko jedną stronę.

Niektórzy mówią, że warto ten poradnik trzymać przy łóżku i codziennie tam zaglądać. Przeczytanie jednej strony zajmuje mniej niż 3 minuty, a może przypomnieć nam o czymś ważnym lub zainspirować do pozytywnych zmian.

(Fot. materiały partnera)

„Tajemnica Agarthy”

„Tajemnica Agarthy”, to powieść przygodowo-mistyczna, o której znany krytyk literacki, dziennikarz i redaktor (współpraca m.in. z pismami „Twórczość”, „Kultura”, „Newsweek”, „Playboy” czy „Życie Literackie”) pan Leszek Bugajski napisał taką recenzję: „Brawurowa powieść przede wszystkim dla miłośników przygód Indiany Jonesa z kolejnych części cyklu o poszukiwaczach zaginionej Arki. Jest też oczywiście element mistyczny czy metafizyczny, ale do pewnego momentu zepchnięty na drugi plan przez sensacyjną akcję”.

Powieść opowiada o odkrywaniu tajemnic współczesnego świata i tego, co jest ukrywane przez „elity” przed większością ludzi. Bohaterowie odwiedzają wiele ciekawych, mistycznych miejsc i rozwiązują mnóstwo zagadek. Muszą się też zmierzyć z konkurencją, zatem pojawia się tu wątek mafii i Watykanu.

(Fot. materiały partnera)

„Wyzwoliciel”

„Wyzwoliciel” to powieść, która opowiada o życiu i wejściu na ścieżkę rozwoju duchowego głównego bohatera. To daje mu nowe możliwości i zmiany zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. A że książka ma również wątki mistyczne i fantastyczne, więc ciekawych i niesamowitych przygód jest tam mnóstwo. Do tego są mocne odniesienia do aktualnych wydarzeń na świecie, momentami nawet drastyczne, bo bohater rozprawia się tam z tymi, którzy szkodzą ludziom. To lektura dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, czy duchowym, bo jest tam sporo ciekawych inspiracji i nawiązań do ekologicznego i świadomego życia.

(Fot. materiały partnera)

„Duży Książę”

Ostatnio napisał kontynuację książki „Mały Książę”. Ponieważ ta książka kończy się w taki niejednoznaczny, nieco tajemniczy sposób, wykorzystał to, jako możliwość zapoczątkowania nowych przygód jej bohaterów. Dzięki temu czytelnicy mogą na nowo zanurzyć się w ten magiczny i ciekawy świat.

Aby było ciekawiej, autor dodał nowe wątki, przygody i ciekawe, optymistyczne zakończenie. Bo lubi, jak jakaś historia dobrze się kończy. To daje czytelnikowi nadzieję i wiarę w dobry świat. A chyba teraz, po tych ogólnoświatowych perturbacjach, potrzebujemy tego wszyscy.

(Fot. materiały partnera)

Nagrał też medytacje tematyczne, m.in.: „Radosne uzdrowienie”, „Powiew Bogactwa”, „Wielka harmonia” i „Totalny luz”. Więcej informacji na: https://www.dobrenagrania.pl/pl/c/Krzysztof-Chrzastek/27

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

Z autorem można się skontaktować poprzez jego stronę www.powiewwiatru.pl, gdzie szerzej można poczytać o tym, czym się zajmuje; przez numer telefonu 888 777 579 lub maila artman33@tlen.pl.

Krzysztof Chrząstek (Fot. materiały partnera)

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze