1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Idealny prezent? Książka!

(Fot. materiały partnera)
Herbata, ciepły koc i wciągająca książka to przepis na idealny wieczór świąteczny. W końcu święta to nie tylko spotkania w gronie najbliższych, ale także czas na odpoczynek. Przygotowaliśmy listę wciągających kryminałów i brawurowych thrillerów idealnych na zimowe wieczory – także te świąteczne – które sprawdzą się również jako prezent.

Współpraca reklamowa

Książki, które sprawdzą się jako prezent

„Apartament” Izabeli Janiszewskiej – rollercoaster emocji

Tomasz i Nina rozpoczynają romantyczny wyjazd w góry. Następnego poranka okazuje się, że Nina zniknęła. Obsługa hotelowa utrzymuje, że kobieta nigdy do hotelu nie dotarła. Kto mówi prawdę? Zajrzyj do „Apartamentu” i przekonaj się sam(a). Wyborna rozrywka dla miłośniczek i miłośników mrocznych powieści psychologicznych.

(Fot. materiały partnera)

„Nie ufaj mu” Remigiusza Mroza – kryminalny bestseller

Ina poznaje wymarzonego mężczyznę, a jej siostra przygotowuje się do ślubu. Wszystko zdaje się układać zgodnie z planem. Do czasu. Siostra Iny otrzymuje wiadomość o treści „nie ufaj mu”. Czy narzeczony jest szczery ze swoją ukochaną? Sięgnij po książkę mistrza polskiego kryminału, by poznać odpowiedź. Zarwiesz dla niej noc!

„Wstyd” Roberta Małeckiego – uczta dla wyobraźni

Niewielką miejscowością wstrząsa wiadomość o zabójstwie nauczyciela matematyki. O sprawie dowiaduje się Julia Karlińska, emerytowana policjantka i koleżanka zamordowanego nauczyciela. Wkrótce ginie także syn Karlińskiej. Kobieta czuje, że musi połączyć te sprawy i rozpocząć śledztwo. „Wstyd” to thriller o prawdzie, która rani do krwi.

(Fot. materiały partnera)

„Śmierci ulotny woal” Ryszarda Ćwirleja – dla wielbicieli historii

Idealny prezent dla taty, męża lub dziadka? Kryminalna seria retro! To prawdziwa gratka dla tych, którzy uwielbiają zagłębiać się w powieściach historycznych osadzonych w dwudziestoleciu międzywojennym. Najnowsza część przygód Antoniego Fischera przenosi w przeszłość i ożywia ją na naszych oczach.

(Fot. materiały partnera)

„Jedno po drugim” Ruth Ware – światowy hit

Integracja, Alpy i luksusowy domek wydają się przepisem na idealny wyjazd służbowy. Wydają. Bo nagle schodzi lawina, na stole pojawia się intratna oferta, a uczestnicy wyjazdu zaczynają ginąć jedno po drugim. Wciągający i klaustrofobiczny bestseller, który pokochają wszyscy fani książek Agathy Christie.

(Fot. materiały partnera)

„Nim skończy się noc” Bartosza Szczygielskiego – powieść milenialska

Trzy pary, setki kłamstw i śmierć. Gratka dla wszystkich milenialsów, którzy szukają powieści, w której mogą się przejrzeć jak w lustrze. To porywający thriller o relacjach, ludzkich słabościach i konsekwencjach związków opartych na kłamstwach.

(Fot. materiały partnera)

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze