1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Świece – odrobina przyjemności na święta

(Fot. materiały partnera)
Wszyscy kochają świece! Pięknie wyglądają, obłędnie pachną i są świetnym pomysłem na prezent.

Współpraca reklamowa

W sklepie www.candly.eu oraz we flagowym butiku marki na ul. Mokotowskiej 24 znajdziesz ponad 80 pachnących prezentów. Wszystkie linie zapachowe zostały stworzone tak, aby zapachy ze sobą łączyć i żeby każdy znalazł coś dla siebie, od perfum drzewnych, kadzidłowych, poprzez wariacje aromatyczne, orientalne, aż do kwiatowych i owocowych.

Świece Candly&Co. wytwarzane są ręcznie w Polsce przy użyciu perfum >90 proc. naturalnych i wosków wegańskich, ich specjalna receptura sprawia, że świece palą się dłużej, a zapach jest trwały i intensywny. Dyfuzory natomiast posiadają, aż 20 proc. perfum, którymi cieszyć się możesz we wnętrzach nawet do ¾ miesięcy.

Nasze produkty są zdrowe dla ciebie oraz dla środowiska. Produkowane są z certyfikowanych komponentów pochodzących z UE, szkło pochodzi z recyklingu i barwione jest farbami wodnymi.

(Fot. materiały partnera)

Prezentownik Candly&Co.

Poczuj piękno wspólnych chwil i wybierz pachnących prezent z przesłaniem.

Świeca „Can't adult today” No.1 Geranium/Kadzidło – Odwołaj poniedziałek, zjedz deser przed obiadem, przypomnij sobie, jak to było nie znać limitów i konsekwencji. Zrób coś czego rodzice zawsze ci zabraniali, gdy byłeś dzieckiem i odgrażałeś im się „Jak będę dorosły to…”. Zastanawiasz się, jak to się stało, że w końcu nim się stałeś? Wiesz już, że to przereklamowane i czasem na jeden dzień chciałbyś być znowu dzieckiem. To bądź.

Świeca „To me, you are perfect” No.8 Kwiat Lotosu/Piżmo – Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem. Dla całego świata możesz być pełen wad, a dla mnie jesteś idealna.

(Fot. materiały partnera)

Świeca „So many of my smiles begin with you” No.6 Galbanum/Drzewo Sandałowe – Dla osoby dzięki, której uśmiechasz się więcej, szerzej, która wzbudza w tobie pozytywne emocje i uśmiech od środka. To może być twój chłopak, przyjaciółka, mama, babcia czy brat. Wręcz ją osobie, która zawsze poprawia ci nastrój, rozśmieszy, rozładuje złą atmosferę, żeby wiedziała jak dla ciebie jest to cenne.

Świeca „You and I we are more than friends” No.8 Kwiat Lotosu/Piżmo – Ja i ty jesteśmy więcej niż przyjaciółmi, jesteśmy jak mały gang, to świeca o bliskości, przyjaźni, która ma wyrazić siłę waszej relacji. Podaruj ją osobie, z którą możesz konie kraść, jeść w nocy pizzę, rozmawiać godzinami przez telefon, niezależnie od wieku, w głębi serca, nawet po wielu spędzonych wspólnie chwilach, lepszych i gorszych, nadal jesteście i zawsze będziecie dla siebie.

(Fot. materiały partnera)

Świeca „Go where you feel most alive” No. 5 Bergamotka/Neroli – dla podróżnika, osoby spragnionej doznań i szukającej szczęścia, spełnienia. Taki prezent może być namową na dawno zaplanowaną i ciągle przesuwaną podróż życia albo przypomnieniem, że żyje się tylko raz i trzeba robić wszystko, aby każdy dzień był dla nas pełen wdzięczności, uczucia, że łapiesz z życia to co najlepsze.

Świeca „You're my person and I will love you forever” No. 3 Cytrusy/Cynamon – Jesteś moją osobą… i będę kochać cię zawsze, przy tobie czuję się jak w domu, jeśli spojrzysz za siebie, zawsze tam będę. Podaruj świecę osobie, która jest twoim bezpiecznym miejscem, przy której jesteś sobą, czujesz dobry przepływ energii i możesz do niej zadzwonić nawet w środku nocy.

(Fot. materiały partnera)

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze