1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

SCARLET RF – bezoperacyjny lifting twarzy

(Fot. materiały partnera)
Jeśli zauważasz u siebie pierwsze oznaki starzenia, takie jak brak jędrności skóry i zmarszczki, skorzystaj z uwielbianego przez gwiazdy zabiegu Scarlet RF zwanego bezoperacyjnym liftingiem. Na czym polega jego fenomen, zapytaliśmy panią Dagmarę Stawarz – współzałożycielkę firmy Into Beauty – dystrybutora Scarlet RF.

Współpraca reklamowa

Scarlet RF to zabieg medycyny estetycznej wykorzystujący frakcyjne fale radiowe. Podczas bezoperacyjnego liftingu fale wprowadzane są w skórę właściwą i w tkankę podskórną generując w niej ciepło i zmieniając strukturę kolagenu. Dzięki końcówce wyposażonej w 25 igieł zabieg jest wyjątkowo skuteczny i bezpieczny. Na końcu każdej z mikroigieł generowany jest impuls, przez co urządzenie oddziałuje na skórę od wewnątrz i tym samym zapobiega powstawaniu blizn i oparzeń powstających przy użyciu tradycyjnej głowicy.

W wyniku głębokiego podgrzewania skóry właściwej następuje natychmiastowe rozszczepienie wiązań łączących włókna kolagenu, co skutkuje pobudzeniem fibroblastów - komórek odpowiedzialnych za syntezę kolagenu w skórze. Dochodzi wówczas do nasilonej syntezy nowych włókien kolagenu, w wyniku czego w sposób spektakularny poprawia się elastyczność i jędrność, a także wygląd i jakość skóry.

Scarlet RF wykonuje dr Maria Janyst-Gęborys z MJAesthetic. Zdjęcie przed i 3 tygodnie po zabiegu (Fot. materiały partnera)

Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się widocznie bardziej napięta, jednak efekty ostateczne widoczne są kilka tygodni po zabiegu. W wyniku stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań, struktura skóry staje się bardziej jędrna i sprężysta.

Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Scarlet RF niweluje również zmarszczki w okolicy oczu i ust, a także wpływa na podniesienie opadającej skóry. Ponadto zabieg skutecznie i trwale usuwa blizny zanikowe i niweluje rozstępy, zmniejsza widoczność porów, a także na około pół roku redukuje nadpotliwość.

Dagmara Stawarz, współzałożycielka Into Beauty (Fot. materiały partnera)

Więcej na: www.intobeauty.pl

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze