1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Domowe centrum sterowania, czyli innowacyjna lodówka Haier

Domowe centrum sterowania, czyli innowacyjna lodówka Haier

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Na pierwszy rzut oka wygląda raczej zwyczajnie. Z tym że ma wbudowany ekran, którym możecie zarządzać wszystkimi urządzeniami w domu, a podczas przyrządzania kolacji – oglądać na nim ulubiony serial. Mowa o nowej lodówce Haier, która wynosi innowacyjność i zaawansowane technologie na wyższy level i jest kompletnym przeciwieństem zwyczajności. Poznaj ją bliżej.

Współpraca reklamowa

Wyobraź sobie taką sytuację: zmęczona wracasz z pracy do domu. Wpadasz na pomysł, żeby po drodze zrobić zakupy, jednak nie pamiętasz, czy w lodówce są jeszcze jajka. No i co z pomidorami – było ich 5 czy 7? Kolejny raz musisz kupić jedzenie na zapas – na wszelki wypadek. Chociaż ten cichy głosik z tyłu głowy mówi: „Znowu zostanie i będziesz musiała wyrzucisz…”.

A teraz inna sytuacja: tak samo wracasz zmęczona z pracy do domu i postanawiasz zrobić zakupy po drodze, tylko tym razem możesz podejrzeć, co jest w lodówce. Widzisz wszystkie półki i dzięki temu możesz kupić tylko tyle produktów, ile potrzebujesz. Nie zmarnujesz jedzenia, a przy tym zaoszczędzisz pieniądze.

Brzmi jak obrazek z przyszłości? A co, jeśli to może być twoja rzeczywistość?

Z nową lodówką Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB wszystko jest możliwe. I to nie tylko podglądanie zawartości lodówki na ekranie telefonu. Za pomocą ekranu w lodówce możesz zarządzać wszystkimi urządzeniami w domu, a podczas przyrządzania kolacji – oglądać film czy posłuchać audiobooka.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Prawdziwe centrum dowodzenia

Jeśli do tej pory nie lubiłaś przygotowywać posiłków, teraz spędzanie czasu w kuchni stanie się przyjemnością. Wszystko za sprawą dużego ekranu wbudowanego w lodówkę Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB. Po pierwsze, możemy na nim sprawdzić wszystkie funkcje naszej lodówki. A po drugie – i najważniejsze – skorzystać z szerokiej gamy zasobów multimedialnych. Gotując obiad czy kolację, możesz słuchać ulubionej muzyki, odtworzyć na ekranie film lub audiobook i ogólnie mieć dostęp do wszystkich treści w sieci.

Natomiast jeśli nie masz pomysłu, co ugotować, lodówka stanie się twoim prywatnym asystentem – Haier Multidoor seria 9 wyświetli ci najlepsze przepisy z aplikacji hOn, a następnie krok po kroku poprowadzi podczas przygotowywania posiłku (również ustawiając odpowiednią temperaturę i czas chłodzenia produktów). Zresztą twój asystent sprawdzi się nie tylko podczas gotowania – jeśli masz ochotę na ulubione picie w idealnej temperaturze, możesz wybrać jego rodzaj i naczynie, w którym go wypijesz, dzięki czemu system oszacuje optymalny czas chłodzenia i powiadomi cię, kiedy napój będzie gotowy.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

A chociaż lodówka kojarzy się przede wszystkim z jedzeniem, wbudowany w nią system pozwoli ci kontrolować także kwestie niezwiązane bezpośrednio ze światem gastronomii. Na przykład kiedy podczas gotowania przypomni ci się, że musisz uruchomić pralkę, możesz to zrobić za pomocą lodówkowego ekranu. Tak samo możesz sprawdzić stan piekarnika lub po prostu zwiększyć moc okapu – wystarczy tylko kliknąć odpowiednią funkcję.

Produkty pod kontrolą

Jak wspomnieliśmy na początku artykułu – umieszczone we wnętrzu lodówki kamery pozwalają ci podejrzeć jej zawartość w aplikacji hOn. Jednak to nie wszystko – funkcja geolokalizacji wykryje twoją obecność w sklepie spożywczym i automatycznie dostosuje temperaturę w chłodziarko-zamrażarce, tworząc optymalne warunki przechowywania dla nowych produktów. Dzięki temu na dłużej zachowają świeżość.

Z kolei funkcja My Inventory pozwoli ci sprawdzić stan zapasów lodówki bezpośrednio na ekranie drzwi, a także otrzymywać powiadomienia, kiedy będzie zbliżać się koniec terminu ważności. To nie tylko technologiczny bajer, lecz także funkcja, która pozwoli zachować pełną kontrolę nad bezpiecznym przechowywaniem żywności. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać wszystkie produkty z lodówki bez ryzyka, że o jakimś zapomniałeś i się przeterminował.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

A skąd pewność, że chłodzone i zamrażane produkty będą w pełni chronione? Pomogą w tym innowacyjne technologie Fresher Techs opracowane na wyłączność przez inżynierów firmy Haier, które mają jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej. Dzięki technologii Air Surround zimne powietrze jest równomiernie rozprowadzane wewnątrz całej lodówki, dzięki czemu nie działa ono bezpośrednio na produkty. To sprawia, że żywność zachowuje smak, konsystencję i soczystość nawet po 7 dniach od umieszczenia jej w lodówce. Nie musisz się też obawiać szronu czy mieszania się zapachów – z tym poradzi sobie technologia Total No Frost.

Warto również dodać, że całe wnętrze chłodziarko-zamrażarki zaprojektowane jest tak, by zagwarantować najbardziej optymalne warunki przechowywania w zależności od rodzaju produktu. Np. dla owoców i warzyw stworzone zostały dwie szuflady Humidity Zone utrzymujące świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej.

Ponadto w lodówce Multidoor seria 9 znajdziemy dwie szuflady My Zone, które umożliwiają łatwe dostosowanie temperatury na trzech wybranych poziomach: 0, 2 lub 5°C, w zależności od tego, jakie produkty żywnościowe mają być w niej przechowywane – chociażby owoce morza, mięsa, sery czy produkty przeznaczone do rozmrożenia. Wszystko zależy wyłącznie od twoich aktualnych potrzeb!

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Lodówka Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB to rozwiązanie dla fanów innowacji technologicznych, a także ekonomii. Lodówka w rozsądny sposób pozwoli ci zarządzać zapasami i zapewni największe bezpieczeństwo przechowywania produktów, nie mówiąc o wygodzie użytkowania. Dodatkowo minimalistyczny design wpasuje się w każdą kuchnię i przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym.

P.S. Przy zakupie lodówki zyskujesz 15 lat gwarancji na kompresor Dual Inverter.

Więcej informacji i pełny opis wszystkich funkcji znajdziesz na stronie:

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze