1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Celebruj wyjątkowe chwile z biżuterią W.KRUK

Autorska biżuteria W.KRUK stanowi świetne dopełnienie każdej stylizacji – zarówno codziennej, jak i wieczorowej. Na zdjęciu: biżuteria z kolekcji Longplay oraz Alchemia, zegarek Longines (Fot. materiały partnera)
Zobacz galerię 8 Zdjęć
Celebrujmy moment – tu i teraz. Do tego zachęca najnowsza, karnawałowa oferta marki W.KRUK. Autorskie kolekcje biżuterii i akcesoriów, takie jak Alchemia, Longplay czy Royal, pozwalają zachować wyjątkowe chwile na dłużej.

Karnawałowa oferta marki W.KRUK przyciąga spojrzenia i dodaje pewności siebie. Podkreśla charakter i osobowość oraz estetycznie uzupełnia każdą stylizację. Znajdziemy w niej między innymi wyjątkowe propozycje kolczyków, które stanowią delikatne tło w ciągu dnia, a w trakcie wieczornych wyjść otulają subtelnym czarem. Niektóre z nich zaskakują delikatnością, inne wyrazistością. Jeszcze inne powstały z myślą o tych, którzy kochają klasyczne rozwiązania. A że kolczyki tworzą nierozłączną, synergiczną całość z naszyjnikiem, tej części biżuterii również nie mogło zabraknąć w najnowszej ofercie. Modele, które oferuje marka znakomicie eksponują dekolt i szyję oraz podkreślają ich piękno. Poszczególne elementy kolekcji można nosić oddzielnie lub dowolnie łączyć, tworząc dopasowane komplety lub własne unikalne zestawy. Wisienką na torcie są męskie dodatki: sygnety, pierścienie, bransolety, naszyjniki oraz spinki.

Zarówno biżuteria, jak i akcesoria W.KRUK są tworzone z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół. Na zdjęciu: pierścionki z kolekcji Alchemia, Doskonały (Fot. materiały prasowe)

W karnawałowej ofercie marki W.KRUK nie zabrakło też biżuterii dla mężczyzn. Na zdjęciu: męski sygnet i pierścionek z kolekcji Longplay oraz zegarek Tag Heuer Carrera (Fot. materiały partnera)

Zarówno biżuteria, jak i akcesoria marki są tworzone z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły w polskich manufakturach. Modele wyróżniają się materiałami najwyższej jakości, które często ozdobione są naturalnymi kamieniami, oraz oryginalnymi projektami. Uwagę zwraca także piękne wzornictwo. Wszystko to sprawia, że w ramach kolekcji Longplay, Alchemia czy Royal, każdy znajdzie swój wyjątkowy symbol piękna – aby czuć się wyjątkowo, roztaczać blask i wyrażać siebie, i to nie tylko w karnawale, ale przez cały rok.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze