1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Rumień, trądzik różowaty, pozbądź się dyskomfortu, odzyskaj pewność siebie

(Fot. iStock)
Zima… Twoja skóra, jak zwykle o tej porze, reaguje zaczerwienieniem? Rumień pojawia się na twarzy w najmniej odpowiednim momencie? Jesteś człowiekiem biznesu, a „on” zdradza twoje emocje? Nie możesz przykryć popękanych naczynek podkładem? Już dłuższy czas borykasz się z trądzikiem różowatym? A może przeszkadza ci naczyniak, który masz od urodzenia?

Współpraca reklamowa

Te wszystkie problemy można rozwiązać. Nie zawsze jest to szybka i prosta droga, choć nasz przyjaciel Google podaje po wpisaniu frazy „zaczerwienienie twarzy” wiele cudownych sposobów. Rumień rumieniowi nie jest równy, a różne choroby skórne mogą objawiać się właśnie w ten sposób. Warto podkreślić, że problem rumienia, najczęściej w przebiegu trądziku różowatego, dotyka co raz młodszych pacjentów, zarówno kobiety jak i mężczyzn. Najlepiej w każdym przypadku skonsultować się z doświadczonym specjalistą, który zdiagnozuje problem i dobierze właściwy plan zabiegowy.

Odpowiednio dobrana terapia łączona oparta w głównej mierze o nowoczesną laseroterapię, w rękach doświadczonego lekarza przychodzi ci z pomocą.

(Fot. materiały partnera)

Od około ośmiu lat z powodzeniem leczę problemy naczyniowe laserami naczyniowymi, a moi pacjenci pozbywają się dyskomfortu i odzyskują pewność siebie.

Zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym, nie spoczywam na laurach i zawsze dążę do osiągania lepszych rezultatów. Wybrałam dla naszych pacjentów skuteczniejsze i bardziej komfortowe rozwiązanie. Laser Derma V jest najbardziej zaawansowanym technologicznie laserem naczyniowym na rynku. Posiada obie, najczęściej stosowane do leczenia opisanych powyżej zmian długości fali – 532 nm i 1064 nm, ale dwa nowoczesne tryby redukują występujący przy innych laserach obrzęk pozabiegowy i zwiększają skuteczność terapii. Dodatkowo dolegliwości bólowe redukowane są do minimum przez unikalny system chłodzenia Cryogen – chłodzenie za pomocą sprężonego zimnego gazu, który pacjenci bardzo doceniają. Wybór lasera Derma V to wybór najlepszej terapii dla pacjentów z problemami naczyniowymi. Jako praktyk, szkoleniowiec i wykładowca z zakresu laseroterapii potrafię dokonać świadomego i właściwego wyboru sprzętu, a także odpowiednio go wykorzystać, dla pełnej satysfakcji pacjenta.

(Fot. materiały partnera)

W trakcie wstępnej konsultacji możemy dodatkowo przedstawić stopień nasilenia problemu naczyniowego za pomocą analizatora twarzy VectraH2, nawet wtedy, gdy jest to rumień napadowy i nie widać go na pierwszy rzut oka. System ten pozwala na zrobienie zdjęcia 3D twarzy pacjenta i zaprezentowania go na monitorze, gdzie podczas konsultacji możemy wykorzystując zaawansowane filtry pokazać nie tylko problemy naczyniowe. System pozwala porównywać efekty terapii „przed i po”, ale także wykonać symulację tego jak będzie wyglądała twarz pacjenta po planowanej terapii. Jest to szczególnie ważne dla pacjentów zaczynających korzystanie z medycyny estetycznej, gdzie obawa przed efektami terapii często powstrzymuje ich od skorzystania z takiego leczenia. Komputerowa symulacja efektów planowanego zabiegu wraz ze szczegółowym omówienie terapii pozwalają im nie tylko lepiej zrozumieć cały proces, ale zobaczyć końcowe rezultaty.

Agnieszka Lew-Mirska, lekarz specjalista, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka American Academy of Aesthetic Medicine oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, a także wykładowca i szkoleniowiec na tej uczelni. Założycielka i właścicielka kliniki Self Esteem. Laureatka nagrody Beauty Expert 2022 Fashion Magazine.

Agnieszka Lew-Mirska (Fot. materiały partnera)

Zapraszamy na zabiegi. Sprawdź jego niezwykłą moc. Na hasło „Zwierciadło” uzyskasz rabat 20 proc. na pierwszy zabieg.

Więcej informacji na stronie: https://selfesteemclinic.pl/ oraz Instagramie: https://www.instagram.com/p/Cms9LoMI_l-/

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze