1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. REKLAMA

Dieta hCG – tajemnice odchudzania

(Fot. materiały partnera)
Czy można być na diecie 500 kcal i zdrowo się odchudzać? Można! To wszystko za sprawą innowacyjnej diety hCG – oryginalnie opartej na hormonie gonadotropiny kosmówkowej stosowanej przez brytyjskiego lekarza dr. Simeonsa, który ją opracował 60 lat temu , a teraz opartej na bezpiecznych preparatach tzw. informacyjnych i lekach homeopatycznych. Simeons stwierdził że hormon naturalnie występujący u kobiet w ciąży może okazać się skuteczny w walce z nadwagą i otyłością.

Współpraca reklamowa

Dzieli się na 4 etapy:

 • Etap 1– Regeneracja układu jelitowego – 3–5 dni.

Spektakularny spadek wagi na diecie hCG wiąże się z dużym wyrzutem toksyn z organizmu. Niezbędne zatem jest przygotowanie jelit, nerek oraz wątroby do wzmożonej pracy z zastosowaniem dołączonych preparatów. Organizm będzie się odtruwał, co spowoduje zwiększenie ilości toksyn do usunięcia i konieczność wspomagania organizmu.

 • Etap II – doładowanie, królewska uczta – 2 dni.

Ten etap to czas na spożywanie produktów tłustych, które mają dużo kalorii. Choć brzmi to paradoksalnie należy podejść do tych dni bardzo poważnie – jeść, jeść i jeść bardzo dużo i bardzo tłusto. Chodzi o to, aby podczas kolejnych etapów diety uniknąć uczucia głodu (dziennie 3–4 tyś kalorii)

 • Etap III – aktywacja – 21 dni – spadek masy ciała.

To centralna faza całej kuracji odchudzającej. Najważniejsze zasady to: 500 kcal dziennie, absolutny zakaz spożywania tłuszczów / cukru / alkoholu. W trakcie jej trwania, przez 21 dni przyjmuje się podjęzykowo hCG Aktywator w dawkach 12 kropli 3 razy dziennie.

 • Etap IV – stabilizacja wagi – minimum 21 dni.

Nie można jeść cukru / mąki / skrobi / węglowodanów/ unikamy alkoholu w pierwszych 2 tygodniach. W trakcie jej trwania, przez 21 dni przyjmuje się podjęzykowo Stabilizator w dawkach 12 kropli 3 razy dziennie.

Dieta hCG opiera się na kroplach Aktywator i Stabilizator polskiego producenta, które są:

 • pod stałą kontrolą jakości,
 • są przebadane laboratoryjnie,
 • mają udokumentowane działanie,
 • nie były testowane na zwierzętach.

Do kropli dołączona jest dokładnie opisana broszura, przepisy kulinarne (również dla wegetarian) dostępna jest opieka on-line a także aplikacja na telefon.

(Fot. materiały partnera)

Największe korzyści z zastosowania diety hCG marki Nabiotech

 1. W tej diecie liczy się nie tylko spadek wagi, ale – przede wszystkim – zdrowie! Wbrew powszechnie panującej opinii na temat kropli hCG i w przeciwieństwie do konkurencyjnych marek produkt nie posiada hormonu, a bioinformacje gonadotropiny kosmówkowej – produkt osiągnięty dzięki najnowszym osiągnięciom fizyki kwantowej. Niech nie martwi Cię niewielka ilość spożywanych kalorii – dzięki sugerowanej bogatej suplementacji organizm jest stale zaopatrywany w niezbędne do funkcjonowania witaminy i minerały.
 2. Odmładza sylwetkę i przywraca jej młodzieńczy wygląd. Skóra staje się sprężysta, zmniejsza się ilość widocznych zmarszczek. Co więcej zmienia sylwetkę. Doprowadza do prawidłowych kształtów przez co zmniejszają się bóle kręgosłupa i naciski na nerwy kulszowe.
 3. Poprawia metabolizm – po zakończeniu diety zmieniają się przyzwyczajenia i wdrażamy zdrowe nawyki żywieniowe.
 4. Jest skuteczna. Bazując na wieloletnich badaniach oraz doświadczeniach naszych klientów, z czystym sumieniem możemy zagwarantować Ci, że stosując się do wszystkich wskazówek efekty stosowania diety będą zdumiewające.
 5. Działa precyzyjnie na redukcje tłuszczu. Poprzez dietę hCG organizm w sposób ukierunkowany sięga do tych uporczywych i odpornych na diety zapasów tłuszczu, pokrywając tym samym swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie.
 6. Gwarantuje brak efektu jo-jo. Podwójny 21-dniowy „reset” przysadki mózgowej i zmiana sposobu odżywiania gwarantuje utrzymanie nowej wagi. Ponadto pozostawisz za sobą stare nawyki, które były główną przyczyną odkładania się ponadplanowych kilogramów.
 7. W trakcie jej stosowania można uprawiać sport. Pomimo dostarczania w pokarmie 500 kcal energię mamy ze spalanego dodatkowo tłuszczu, a dzięki bogatej suplementacji, organizm otrzymuje wszystkie niezbędne do życia witaminy i minerały.
 8. Jest łatwa w zastosowaniu. Suplementy są czytelnie oznaczone i podzielone na dwie fazy – aktywacji i stabilizacji. Załączony przewodnik zawiera odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze