1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Z czułością

Modelka ma na sobie kolczyki z czarnym kwarcem oraz naszyjnik z sercem z cyrkoniami Lilou. (Fot. materiały partnera)
Lubimy oglądać miłosne historie i przenosić się do świata romantycznej opowieści. Każda z nich jest inna, niepowtarzalna, osobista, bo miłość pisze piękne scenariusze i dostarcza nam niecodziennych emocji.

Współpraca reklamowa

Sesja Lilou powstała z okazji Walentynek i jest ukłonem w stronę kultowych scen z wielkiego ekranu. Sceny z filmów, które nas wzruszają i które odegrały ważną rolę w historii światowej kinematografii stały się inspiracją do stworzenia zdjęć pełnych czułości. Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że Jack kochał Rose, a Vivian i Edward byli sobie pisani. Nie raz tańczyliśmy do kawałka Time of my Life czy wzruszaliśmy się słuchając utworu Shallow.

Biżuteria Lilou tworzona przez Magdalenę Mousson-Lestang pielęgnuje uczucia i pozwala na zachowanie czułych wspomnień. Serce z wygrawerowanym „Kocham Cię”, datą albo inicjałami jest miłosną deklaracją i sposobem na to, żeby piękne emocje celebrować w wyjątkowy sposób.

Od 7 do 14 lutego we flagowym butiku Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 w Warszawie odbędzie się wystawa walentynkowej sesji.

„Dirty Dancing” – film z 1987 roku

Wzruszająca historia, w której wspólna pasja przerodziła się w miłość. Frances Baby (Jennifer Grey) i Johnny (Patric Swayze) przenoszą nas do tanecznego świata.

Modelka ma na sobie kolczyki z kolekcji Sparkling oraz naszyjnik z sercem z emalią Lilou. (Fot. materiały partnera)

„Pretty Woman” – film z 1990 roku

Dwa różne światy i uczucie, które łączy. Piękna Vivian (Julia Roberts) odmienia całkowicie życie Edwarda (Richard Gere).

Modelka ma na sobie pierścionki oraz bransoletkę z kolekcji Sparkling oraz bransoletkę z medalikiem z cyrkoniami Lilou. (Fot. materiały partnera)

„Pamiętnik” – film z 2004 roku

Opowieść Allie (Rachel McAdams) i Noah (Ryan Gosling) pokazuje, mimo życiowych trudności i różnic społecznych, prawdziwa miłość jest w stanie pokonać wszystko.

Modelka ma na sobie pierścionki z kolekcji Sparkling oraz kolczyki z sercem z cyrkoniami Lilou. (Fot. materiały partnera)

„Zimna Wojna” – film z 2018 roku

Opowieść Zuli (Joanna Kulig) i Wiktora (Tomasz Kot) to historia miłości w trudnych czasach. Dwoje kochanków nie może bez siebie żyć.

Modelka ma na sobie kolczyki z czarnym kwarcem oraz naszyjnik z sercem z cyrkoniami Lilou. (Fot. materiały partnera)

„Titanic” – film z 1997 roku

Rose (Kate Winslet) podczas luksusowego rejsu poznaje Jacka (Leonardo DiCaprio). To spotkanie rozbudza w nich wyjątkowe uczucie.

Modelka ma na sobie naszyjnik oraz kolczyki z sercem z cyrkoniami Lilou. (Fot. materiały partnera)

„Narodziny Gwiazdy” – film z 2018 roku

Jack (Bradley Cooper) pomaga Ally (Lady Gaga) w jej karierze. To muzyczne love story, które wzrusza do łez.

Modelka ma na sobie kolczyki z kolekcji Sparkling Lilou. (Fot. materiały partnera)

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze