1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Ty masz pasję, my buty do wędrowania

(Fot. materiały partnera)
Najnowsza digitalowa kampania eobuwie.pl podkreśla, jak ważna jest realizacja pasji, najlepiej w sprawdzonym towarzystwie. W kampanii zobaczymy zaawansowane technologicznie modele butów outdoorowych z kolekcji adidas Performance z serii Terrex, zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych fizycznie, chcących osiągać swoje wymarzone cele, nie tylko sportowe.

Dedykowana sesja zdjęciowa i video dla eobuwie.pl prezentują buty do hikingu i trekkingu marki adidas, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, idealne na nieutwardzone nawierzchnie i niewyznaczone szlaki. Film nakręcony w pięknych górskich terenach w okolicach Barcelony, zachęca do wspólnego eksplorowania, dzielenia się pasją, zdobywania szczytów.

(Fot. materiały partnera)

Wyselekcjonowane do kampanii modele adidas Terrex wspierają realizację pasji i osiąganie wymarzonych celów. Na zdjęciach zobaczymy modele adidas Terrex wykonane częściowo z materiałów z recyclingu, co jest wyrazem zaangażowania firmy adidas w pomoc w ograniczaniu odpadów z tworzyw sztucznych. Modele adidas Terrex Ax4 Mid Gtx i adidas Terrex Free Hiker gwarantują bezpieczeństwo i wygodę w trakcie pieszych wędrówek, maksymalny komfort i lekkość na szlaku. Wszystko dzięki podeszwie wykonanej w technologii EVA. Z kolei niezawodne adidas Terrex Trailmaker są lekkie, przewiewne, a jednocześnie wodoodporne i odporne na przetarcia. Zapewniają trwałe wsparcie i przyczepność na śliskich kamieniach i błocie, a technologia RAIN.RDY gwarantuje komfort w mokrych warunkach. Natomiast buty adidas Terrex Eastril 2 to idealny model do codziennego i aktywnego użytku. Buty posiadają miękką wkładkę z wytrzymałego, a ponadto odpornego na ścieranie materiału.

(Fot. materiały partnera)

Kampania inspiruje klientów do realizowania pasji, w dobrze dopasowanych butach z oferty sklepu eobuwie.pl. To doskonała okazja, aby odkryć nowe modele butów outdoorowych dostępnych na stronie www.eobuwie.pl i w sklepach stacjonarnych. Pasjonaci trekkingu i hikingu mogą już zacząć planować, gdzie i z kim będą realizować swoje bliskie i dalekie podróże.

(Fot. materiały partnera)

Realizowanie sportowych pasji wspiera nowa promocja eobuwie.pl: „Zaproś znajomego, odbierz 100 zł”. Jak to działa? Należy się zarejestrować lub zalogować do konta na eobuwie.pl, a następnie wejść w zakładkę „Zaproś znajomego” i wysłać link polecający. Po zarejestrowaniu nasz znajomy otrzyma kupon na 100 zł i gdy dokona zakupu to osoba zapraszająca również otrzyma voucher na 100 zł! Zaproszenie można wysłać wiele razy… nawet do wszystkich znajomych!

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze