1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Cirque du Soleil wraca do Polski w nowej odsłonie

(Fot. materiały partnera)
Entuzjastycznie przyjęty przez publiczność Cirque du Soleil powraca do Polski z niesamowicie energetyczną i pełną akrobacji produkcją. Nowa odsłona słynnego show przeniesie widzów w świat owadów i ich wesołego zamętu.

Cirque du Soleil z pewnością przedefiniował postrzeganie cyrku: od małego i miejskiego po znaną na całym świecie markę. Kanadyjska organizacja z siedzibą w Montrealu stała się liderem w dziedzinie rozrywki na żywo, tworząc światowej klasy wciągające i kultowe spektakle na sześciu kontynentach. Cirque du Soleil zdobywa publiczność swoją wiarygodnością i otwartością. Ma zaszczyt współpracować z artystami z 90 krajów na całym świecie, a jej nadrzędnym celem jest wywieranie pozytywnego wpływu na ludzi, społeczności i planetę, za pomocą swoich najważniejszych narzędzi: kreatywności i sztuki.

OVO, czyli nowa odsłona Cirque du Soleil, przeniesie widzów w świat owadów, ich nieustannego ruchu i wesołego zamętu. Spektakl odkrywa przed nami piękno ich różnorodności, wielobarwności i wyjątkowych temperamentów. Od potężnych świerszczy odbijających się od trampolin po hipnotyzującego pająka wijącego się w swojej sieci, OVO emanuje niezwykłą energią, która pobudza wyobraźnię. Zabawny i chaotyczny, a jednocześnie uroczy i żywiołowy spektakl oczaruje widza w każdym wieku. Składający się ze 100 osób z 25 różnych krajów OVO wprowadza unikalne, akrobatyczne akty, które na nowo zdefiniują granice ludzkich możliwości.

Jeśli chcecie zobaczyć to znakomite widowisko na własne oczy, kupcie bilety już teraz.

Cirque du Soleil OVO – daty spektakli

Gdańsk/Sopot – Ergo Arena
21.04., godz. 19:00
22.04., godz. 15:00 i 19:00
23.04., godz. 12:00 i 16:00

Gliwice – Arena Gliwice
28.04., godz. 19:00
29.04., godz. 11:00, 15:00 i 19:00
30.04., godz. 12:00, 16:00

Bilety dostępne są na stronach cirquedusoleil.com/ovo oraz alterartshow.pl. Ceny zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Więcej informacji na stronie cirquedusoleil.com.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze