1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Wiosenna odnowa w mazurskim SPA

(Fot. materiały partnera)
Pierwsze oznaki wiosennego ożywienia w przyrodzie to wystarczająca zachęta, aby ruszyć do SPA w poszukiwaniu nowej energii, zadbać o sobie holistycznie i osiągnąć harmonię z naturą.

Blisko natury

Gdy przyroda budzi się do życia, dni stają się coraz cieplejsze i dłuższe, ogarnia nas nieodparta potrzeba bliskiego i częstszego kontaktu z naturą. Czując powiew nowego, warto więc ten moment wykorzystać na to, by rozkwitnąć wraz z przyrodą, zregenerować się, poprawić samopoczucie i nabrać nowej energii do działania. A najlepszym miejscem do odnowy będzie takie, w którym oferowany przez przyrodę all-inclusive jest na wyciągnięcie ręki. Luksusowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie otoczony Parkiem Krajobrazowym Wzgórza Dylewskich idealnie wpisuje się nie tylko w potrzebę odpoczynku w otoczeniu przyrody, ale również w holistyczne podejście do piękna i zdrowia.

(Fot. materiały partnera)

Czas się ruszyć

Okolice Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to raj dla tych, który lubią aktywnie spędzać czas. Hotel jest bowiem doskonałym miejscem wypadowym do pieszych, rowerowych czy samochodowych wycieczek. Zaletą okolicy jest to, że nie jest ona jeszcze „zadeptana” turystycznie, a znajdujące się w okolicy liczne ścieżki przyrodnicze pozwalają dotrzeć do lokalnych osobliwości, cenionych ze względu na walory przyrodnicze, krajobrazowe czy widokowe. Znakomicie oznaczone szlaki turystyczne wiodą przez urokliwie miejsca nieoblegane jeszcze przez rzesze turystów, czasem doprowadzą do miejsc wypełnionych historią sprzed wieków.

(Fot. Slow Road by Mazda)

Najbliżej hotelu, w zasięgu nieintensywnego spaceru, znajduje się najwyższa na Warmii i Mazurach góra – Góra Dylewska z wieżą widokową, z której można podziwiać rozległość i malowniczość panoramy niższej części wzgórz, prezentujących się szczególnie urokliwie podczas zachodu słońca lub nadchodzącej fali deszczu z burzą. Idąc dalej na północny-wschód, można dotrzeć po ok. 2 kilometrach do Rezerwatu Jezioro Francuskie, który słynie z unikatowej flory. Po drodze nie da się nie zauważyć Lapidarium Geologicznego tworzącego Muzeum Skalne ze ścieżką dydaktyczną. Zgromadzono tu kolekcję ponad 30 wielkich głazów narzutowych oraz umieszczono tablicę z informacjami, skąd w to miejsce przybyły w trakcie wyprawy lądolodu na południe.

(Fot. materiały partnera)

Na tych, którzy wolą zwiedzać okolicę z rowerowego siodełka, czekają liczne i znakomicie oznaczone szlaki. Wypożyczając w hotelu rowery (w sezonie wakacyjnym są też dostępne rowery elektryczne), warto wybrać się na jeden z trzech dostępnych szklaków: żółty, czerwony lub czarny. Wiodą one ścieżkami, drogami polnymi, leśnymi, czasem po asfalcie, czasem po piachu, czyniąc rowerowe wyprawy na długo zapamiętaną przygodą.

Atrakcje w hotelu

Nie trzeba opuszczać hotelu, aby skorzystać z ciekawych atrakcji. Hotelowi instruktorzy dbają o ciekawy program zajęć. Począwszy od różnego rodzaju ćwiczeń w sali fitness po spacery nordic walking po okolicy.

(Fot. Slow Road by Mazda)

Swoje miejsce odnajdą tutaj również miłośnicy jazdy konnej. W hotelowej stajni na początkujących i zaawansowanych jeźdźców czekają spokojne wierzchowce. Początkujący jeźdźcy mają do dyspozycji ujeżdżalnię przed stajnią, natomiast zaawansowani jeźdźcy powinni skorzystać z oferty jazd terenowych, gdyż malowniczość i zróżnicowanie okolicznych terenów zapewnią niezapomniane przeżycia.

Zasłużony relaks

Po spacerze, wycieczce czy jeździe konnej watro zajrzeć do Centrum SPA z dwoma basenami (jeden z biczami wodnymi), pięcioma jacuzzi (w tym dwa na tarasie zewnętrznym), komesem trzech saun i podgrzewanymi leżankami, gdzie zregenerujemy organizm, wygrzejemy ciało i się zrelaksujemy.

(Fot. materiały partnera)

Dopełnieniem odnowy w SPA jest profesjonalna pielęgnacja ciała. W hotelowym Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris można skorzystać z szerokiej oferty firmowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zabiegów hi-tech oraz masaży od klasycznych, prze typowe dla SPA po masaże orientalne (tajskie, balijskie i ajurwedyjskie). Dzięki zabiegom można zregenerować ciało i umysł oraz przeżyć magiczne chwile. Dlatego warto sięgnąć po specjalny pakiet pobytowy „Wiosenny Relaks”.

(Fot. materiały partnera)

Połączenie malowniczego otoczenia oraz świetnie przygotowanej bazy pobytowej pięciogwiazdkowego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie z licznymi atrakcjami sprawi, że nawet weekendowy pobyt przyniesie oczekiwaną harmonię ciała i umysłu i doda nowej energii do działania. Osobom szukającym miejsc w duchu slow life, bardziej kameralnych i zapewniających więcej prywatności, Hotel SPA Dr Irena Eris poleca pobyt w jednym z 14 Siedlisk (maksymalnie dla 6-8 osób), położonych ok. 2 km od hotelowego kompleksu.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze