1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Szybko, skutecznie i bezboleśnie – nowoczesna depilacja laserowa

Seria zabiegów depilacji laserowej gwarantuje skuteczne usunięcie owłosienia z wybranych partii ciała i gładką skórę na długo. (Fot. materiały prasowe LaserVille)
Już nie musimy cierpieć przy depilacji, ani powtarzać jej co kilka dni. Laserowe usuwanie włosów to metoda, która pozwala cieszyć się gładką skórą na długo.

Wiosną zrzucamy zimowe ubrania i odsłaniamy więcej ciała. Większość z nas przypomina sobie wówczas o depilacji. Sposobów usuwania niechcianych włosów jest wiele, większość z nich to jednak metody doraźne – po goleniu, depilacji woskiem czy innymi preparatami włoski szybko odrastają. Poza tym mogą spowodować podrażnienia skóry, wrastanie włosów, a także nieestetyczne kropki na skórze. Najbardziej efektywną metodą usuwania włosów jest depilacja laserowa. Warto przypomnieć, na czym polega ten zabieg.

Światłem w cebulki

Depilacja laserowa polega na usuwaniu włosów wiązką światła lasera, które dociera do cebulki włosa, gdzie jest pochłaniana przez melaninę – tam przetwarzana jest w energię termiczną, dzięki czemu niszczy cebulkę w procesie fototermolizy selektywnej. Jednocześnie usuwa również korzeń cebulki, dzięki czemu sprawia, że włoski nie odrastają przez długi czas.

Zabieg depilacji laserowej laserem Motus AX w salonie Laserville jest bezbolesny. (Fot. materiały prasowe LaserVille)

Seria zabiegów gwarantuje skuteczne usunięcie owłosienia z wybranych partii ciała i gładką skórę na długo. Z tego względu wiele osób rozważa depilację laserem, część z nich jednak obawia się bólu. Niesłusznie. Najnowocześniejsze lasery działają bowiem nie tylko skutecznie, ale również bezboleśnie.

Depilacja laserowa sprzętem najnowszej generacji

Można się o tym przekonać korzystając z usług salonu LaserVille w Warszawie. Używa się tu sprzętu najnowszej generacji - lasera aleksandrytowego Motus AX włoskiej firmy Deka. Na tle innych laserów Motus AX wyróżnia się unikalną dyszą z końcówką szafirową, wyposażoną w skuteczny system chłodzenia. Dzięki temu skóra w czasie zabiegu nie przegrzewa się i zabieg jest bezbolesny nawet w najbardziej wrażliwych rejonach ciała jak okolice intymne.

Warto podkreślić, że dzięki wyjątkowej technologii opracowanej przez firmę Deka możliwe jest zastosowanie wysokiej częstotliwości impulsów przy obniżonym poziomie strumienia świetlnego, co zapewnia zarówno skuteczność jak i bezpieczeństwo zabiegu. Dzięki szafirowi, a także depilacji w ruchu (technologia Moveo) mieszki włosowe nagrzewają się stopniowo, a efekt na skórze odczuwany jest jedynie jako lekki chłód, który klienci porównują często do przyjemnego głaskania. Co więcej czas trwania zabiegu, dzięki technologii depilacji dynamicznej Moveo, jest krótszy niż standardowy; dla przykładu: depilacja nóg laserowym Deka trwa tylko 35-45 minut.

Laser Motus AX to sprzęt najnowszej generacji. (Fot. materiały prasowe LaserVille)

Pełen cykl depilacji laserem Motus AX w salonie LaserVille to, w zależności od indywidualnych predyspozycji, 6-8 w odstępie jednego miesiąca, następnie 1 miesiąca i 1 tygodnia itd. Włosy stają się cieńsze, rosną wolniej i jest ich coraz mniej. Aby utrzymać gładką skórę warto raz na jakiś czas wykonać zabieg przypominający.

LaserVille w Warszawie to jeden z pięciu salonów marki. Pozostałe mieszczą się w Kijowie. Zarówno w Polsce jak i w Ukrainie w salonach pracują specjalistki depilacji laserowej, które dbają o bezpieczeństwo i komfort klientów: przed zabiegiem zbierają wywiad medyczny, aby jak najlepiej dostosować parametry ustawienia lasera do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze