1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Pielęgnacja na opak?

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Wszystko wskazywało na to, że Reverse Hair Washing (RHW), czyli „odwrócone” mycie włosów będzie chwilowym trendem w mediach społecznościowych, okazało się jednak, że taki sposób pielęgnacji ma sens, a jego efekty są zdumiewające – szczególnie w przypadku pielęgnacji włosów pozbawionych objętości. Marka ONLYBIO jako pierwsza zareagowała na ten światowy trend i stworzyla linię Reverse Hair Washing. Sprawdzamy na czym polega ta pielęgnacja i jakie są jej rezultaty.

Seria kosmetyków ONLYBIO Reverse Hair Washing to produkty o naturalnych i wegańskich formułach służące do świadomej pielęgnacji włosów pozbawionych objętości, mających skłonność do szybkiej utraty puszystości i „przyklapywania”. Większość z nas wie o czym mowa, bo lekka i zwiewna fryzura pełna objętości to marzenie wielu kobiet. Czy da się uzyskać taki efekt bez używania tony kosmetyków do stylizacji, których działania paradoksalnie jeszcze bardziej obciąża włosy i pozbawia je puszystości? Dzięki marce ONLYBIO i metodzie Reverse Hair Washing to możliwe!

(Fot. materiały partnera)

Dwa kroki do pięknych włosów

Wystarczą dwa kroki, dwa gesty pielęgnacyjne, a twoje włosy otrzymają komplet niezbędnych składników odżywczych bez ich obciążania – pasma pozostaną miękkie, elastyczne, lśniące, a przy tym pełne objętości!

Krok 1: Na mokre, odciśnięte z nadmiaru wody włosy nałóż odżywkę, która dostarczy niezbędne składniki odżywcze do twojego włosa – odbudowujące proteiny lub nawilżające humektanty.

Krok 2: Bez spłukiwania odżywki, nałóż szampon na czubek głowy. Umyj włosy (pamiętaj, myjemy tylko skórę głowy i włosy u nasady). Pozwól spłukiwanemu szamponowi oczyścić delikatnie pasma na całej długości.

Ponieważ nie chcemy obciążać włosów, na koniec (na mokre lub suche włosy) rozpyl odżywkę w sprayu. I gotowe!

(Fot. materiały partnera)

Kosmetyki, o jakich marzą twoje włosy

Marka ONLYBIO w linii kosmetyków Reverse Hair Washing przygotowała odżywki dla każdego rodzaju włosów skutecznie radzące sobie z problemem przesuszenia, braku objętości i blasku: odżywkę proteinową (o silnym działaniu naprawczym), odżywkę humektantową (nawilżającą, przywracającą blask i gładkość) oraz odżywkę w mgiełce o lekkiej emolientowo-silikonowej formule wygładzającej. Uzupełnieniem gamy pielęgnacyjnej Reverse Hair Washing są dwa szampony: szampon delikatny (oparty na łagodnych surfaktantach i idealny do codziennego mycia) oraz szampon mocny (wspomagający dokładne oczyszczanie włosów i przetłuszczającej się skóry głowy).

Sekret tkwi w naturze

Sekretem szamponów ONLYBIO z serii Reverse Hair Washing jest wykorzystany w ich formule Lauryl Glucoside naturalny składnik pozyskiwany z kokosa o wyjątkowo delikatnych i bezpiecznych właściwościach myjących i łagodzących. Szampon mocny zawiera również ziemię okrzemkową pomagającą w oczyszczaniu skóry głowy i włosów z problemem przetłuszczania się. Ponadto szampony zawierają cenne składniki roślinne z zielonej herbaty, guarany i lilii wodnej wspomagające sprężystość włosów i nadające kosmetykowi wspaniały, świeży zapach poprawiający nastrój.

(Fot. materiały partnera)

Wszystkie kosmetyki ONLYBIO Raverse Hair Washing będą dostępne od 21 kwietnia w sieci sklepów Rossmann i sklepie onlybio.life

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze