1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

„Powrót do Jagodna” – sentymentalna podróż do ukochanej serii czytelniczek Karoliny Wilczyńskiej

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Autorka serii „Stacja Jagodno” po raz kolejny zabiera nas do serca Gór Świętokrzyskich spotkanie z dawno nieodwiedzanymi bohaterami. W tej książce pojawiają się także zupełnie nowi mieszkańcy Jagodna, których historie dadzą początek zupełnie nowym perypetiom…

„Powrót do Jagodna” Karoliny Wilczyńskiej − dobrze znani i nowi bohaterowie

W „Powrocie do Jagodna” Karoliny Wilczyńskiej pojawiają się znani i lubiani bohaterowie. Możesz sprawdzić, co słychać u babci Róży oraz hrabianek Leszczyńskich. Jak poradziły sobie przez ostatnie lata? Co wydarzyło się u pozostałych mieszkańców Jagodna?

Jednak ta historia to przede wszystkim spotkanie z nową bohaterką. Diana jest specjalistką od projektowania ekologicznych ogrodów, a jej hobby to garncarstwo. Do Jagodna przyjeżdża, gdy jej życie pękło i brakuje jej sił na jego poskładanie. Czy uzyska wsparcie od miejscowych kobiet? A może okaże się, że Stacja Jagodno to tylko kolejny przystanek w jej podróży do własnego miejsca na ziemi?

Komu spodoba się książka „Powrót do Jagodna” Karoliny Wilczyńskiej?

Z pewnością jest to historia dla wszystkich fanek serii „Stacja Jagodno”. Jednak po „Powrót do Jagodna” mogą sięgnąć także czytelniczki, które nie znają wcześniejszych tomów serii. Książka z pewnością spodoba się wszystkim osobom, które:

  • cenią życiowe historie;
  • lubią twórczość Karoliny Wilczyńskiej;
  • szukają powieści opowiadających o kobiecych emocjach.

Czy i Tobie spodoba się „Powrót do Jagodna” Karoliny Wilczyńskiej?

Karolina Wilczyńska – autorka, która doskonale rozumie kobiece emocje

Karolina Wilczyńska ma na swoim koncie kilkadziesiąt powieści obyczajowych, które pokochały polskie czytelniczki. Oprócz wspomnianej już serii „Stacja Jagodno” ogromną popularność zyskały serie „Rok na Kwiatowej” oraz „Ja, Kobieta”. Powieści te ukazały się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona i dostępne są w znanych księgarniach. Znajdziesz je także w księgarni wydawcy, Wydaje nam się.

Karolina Wilczyńska (Fot. materiały partnera)

Poznaj „Powrót do Jagodna” Karoliny Wilczyńskiej i zakochaj się w tej urokliwej miejscowości oraz jej mieszkańcach!

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze