1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Bezpieczna stylizacja

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Dzięki inteligentnym urządzeniom do stylizacji fryzur, prostowanie włosów nie niszczy ich struktury i nie szkodzi ich wyglądowi. Mało tego, nowoczesne prostownice Remington pomagają poprawić kondycję włosów, odżywiają je i nawilżają.

Czasy gdy prostownice do włosów rozgrzewały się niemal do czerwoności i prasowały pasma włosów z nieprzyjemnym syczącym odgłosem to już przeszłość. Na szczęście dla nas i dla naszych włosów. Nowe, inteligentne prostownice Remington z linii Botanicals, Proluxe You oraz Hydraluxe PRO są wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że urządzenia te nie tylko nie niszczą włosów, ale dbają o ich kondycję. Dzieje się to przede wszystkim za sprawą niższej temperatury, w której odbywa się stylizacja oraz dodatkowym funkcjom, wspomagającym pielęgnację włosów.

(Fot. materiały partnera)

Moc natury

W prostownicy Botanicals wykorzystano naturalną moc ekstraktów z aloesu, jojoby i róży, które w formie mikro odżywek są emitowane z ceramicznych płytek prostownicy. Dzięki tej nowoczesnej technologii włosy są odżywione, gładkie i lśniące. Nowością jest możliwość ustawienia temperatury w funkcji BotaniCare umożliwiającej pracę prostownicy w niższej temperaturze 185°C, dzięki czemu włosy są mniej narażone na uszkodzenia. Funkcja jonizacji zmniejsza puszenie i przeciwdziała elektryzowaniu się włosów czego efektem są gładkie i lśniące pasma.

Inteligentna i bezpieczna

Proluxe You to prawdopodobnie najinteligentniejsza i najlepsza prostownica do włosów, bo nie niszczy ich struktury dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii StyleAdapt, automatycznie dostosowującej poziom ciepła do twojego typu włosów i techniki stylizacji. StyleAdapt uczy się twoich włosów (poznaje ich jakość, stopień nawilżenia, podatność na stylizację) i dostosowuje ciepło do ich potrzeb. Dzięki wykorzystaniu płytek wykonanych z ceramiki nasyconej cząsteczkami diamentu, ciepło jest równomiernie rozprowadzane, a co za tym idzie wygładzenie pasm jest jeszcze bardziej idealne, a jak wynika z badań włosy stają się do 70 proc. mocniejsze*. Co ciekawe, prostownica PROluxe You posiada możliwość zapamiętania danych jej dwóch użytkowników. Te dwie osoby mogą indywidualnie przechowywać ustawienia temperatury – to idealne rozwiązanie jeśli dzielisz się prostownicą z kimś innym.

(Fot. materiały partnera)

Siła nawilżenia

Masz przesuszone, łamliwe i puszące się włosy więc boisz się stylizacji? Nowa Hydraluxe Pro to prostownica, która nie niszczy włosów – wprost przeciwnie, dba o ich prawidłowe nawilżenie i chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Innowacyjna technologia chłodnej mgiełki Hydracare Mist uwalniającej się pod wpływem ciepła otacza włosy ochronną i odżywczą warstwą oraz sprawia, że skuteczna stylizacja możliwa jest w niższej temperaturze 170°C. Dodatkową zaletą tej prostownicy – szczególnie gdy stylizację włosów musisz wykonać błyskawicznie – są zintegrowane czujniki utrzymujące równomierną temperaturę na całych płytkach. Dzięki temu uzyskasz idealną gładkość już po jednym przeciągnięciu prostownicą po paśmie włosów.

*Włosy – typu 4 w porównaniu do stylizacji w temp. 230°C z wyłączonym trybem StyleAdapt. Rezultaty mogą się różnić w zależności od rodzaju włosów.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze