1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Podaruj swojej mamie coś dla ciała, od serca

Podaruj swojej mamie coś dla ciała, od serca

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Wielkimi krokami zbliża się dzień przypominający nam o tym, abyśmy okazywali wdzięczność i miłość naszym drogim mamom. Przypomnijmy sobie więc, jak ważną rolę odgrywają one w naszym życiu, poświęcając im tego dnia więcej czasu i okazując ciepłe uczucia. Miłym zwieńczeniem tego święta będzie praktyczny podarunek. Marka Braun oferuje wyjątkowe produkty, które pozwolą kobietom w każdym wieku w bezpieczny i skuteczny sposób o siebie zadbać. Eleganckie i praktyczne urządzenia do depilacji od Braun to idealny pomysł na prezent, który posłuży każdej kobiecie przez wiele lat.

Braun Silk-expert Pro 5 to wyjątkowy podarunek, dzięki któremu Twoja mama w domowych warunkach może zapewnić sobie profesjonalny efekt gładkiej skóry. Jest on polecany kobietom, ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania. To najszybsze urządzenie IPL od Braun, emitujące nawet 125 błysków na minutę. Braun Silk-expert Pro 5 precyzyjnie wykrywa różnice w kolorycie skóry na ciele i automatycznie dobiera jeden z 10 poziomów intensywności. Dzięki regularnemu stosowaniu, będziemy stanie zobaczyć widoczną redukcję owłosienia zaledwie po trzech tygodniach z efektem utrzymującym się nawet do roku, zarówno na większych partiach ciała jak i okolicach intymnych**.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Sugerowana cena w zależności od modelu: 2 599 zł*

Braun Silk-expert Pro 3 jest ekonomicznym rozwiązaniem gwarantującym wysoką jakość depilacji metodą IPL. Twoja mama będzie w stanie wykonać taki zabieg
w warunkach domowych i cieszyć się gładką skórą przez długi czas. Urządzenie zostało wyposażone w technologię Skin Pro 2.0, która automatycznie optymalizuje intensywność każdego błysku do odcienia skóry. W skład zestawu wchodzi precyzyjna nasadka do mniejszych, bardziej wrażliwych obszarów ciała, takich jak twarz i miejsca intymne. Urządzenie prezentuje się wyjątkowo elegancko i doskonale sprawdzi się w roli prezentu.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Sugerowana cena w zależności od modelu: 1 399 zł*

Depilator Braun Silk-épil 9 Flex to rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających kobiet. Dzięki w pełni elastycznej głowicy umożliwia dokładną
i delikatną depilację, również na mokro. Jego nowoczesny, a jednocześnie elegancki design na pewno przypadnie do gustu wszystkim mamom ceniącym nie tylko jakość wykonania, ale także wymiar praktyczny. Wymienne nasadki sprawią, że w jednej chwili depilator stanie się wielofunkcyjnym urządzeniem do masażu, pielęgnacji ciała oraz twarzy. Dzięki praktycznemu i wygodnemu etui, obdarowana mama będzie mogła cieszyć się gładką skórą również podczas dłuższych wyjazdów.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Sugerowana cena w zależności od modelu: 899 zł*

*Wszystkie decyzje w zakresie cen, towarów wprowadzanych do odsprzedaży czy merchandisingu pozostają wyłącznie w zakresie własnego uznania detalisty / hurtowni / dystrybutora.

**Stosując zgodnie z rekomendowanym harmonogramem zabiegów. Indywidualne rezultaty mogą się różnić.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze