1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Skóra pod specjalną ochroną z mesoestetic

(Fot. materiały partnera)
Nie ma wątpliwości, że ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV to konieczny element codziennej pielęgnacji skóry. Po pierwsze, powinna być odpowiednio dopasowana do naszych potrzeb. Po drugie (i ważniejsze!) nie możemy o niej zapominać, niezależnie od warunków pogodowych czy pory roku. Promienie UV nie znikają magicznie pod kapeluszem – docierają do naszego ciała cały czas, powodując poważne, czasami nieodwracalne szkody. Bez właściwego zabezpieczenia, ryzykujemy narażenie się na poważne konsekwencje, których de facto można uniknąć. Marka mesoestetic, dla której troska o skórę jest nadrzędną wartością, wychodzi na przeciw każdej i każdemu z nas, prezentując wyjątkową, komplementarną gamę mesoprotech.

Oparzenia słoneczne, przedwczesne starzenie się skóry, a nawet ryzyko rozwoju nowotworów – to tylko kilka z wielu negatywnych efektów długotrwałej ekspozycji na słońce. Będziemy to powtarzać tak często, jak będzie trzeba: ochrona przed promieniowaniem UV jest niezwykle istotna dla zdrowia i dobrej kondycji skóry i wyłącznie regularna aplikacja preparatów z filtrami może obniżyć ryzyko wystąpienia nieestetycznych, a idąc o krok dalej – bolesnych skutków ubocznych.

Tym najważniejszym, wspomnianym już działaniem ochronnym jest stosowanie kosmetyków z filtrem przeciwsłonecznym (SPF). Wysokiej jakości krem z filtrem SPF chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, działając jak osłona odbijająca lub pochłaniająca szkodliwe promienie. Regularne stosowanie preparatów odpowiednio dopasowanych do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji, chroni skórę przed oparzeniami, minimalizuje ryzyko uszkodzenia DNA komórek skóry i zapobiega fotostarzeniu.

W oparciu o najnowszą wiedzę naukową, wykorzystując innowacyjne metody, marka mesoestetic opracowała linię mesoprotech, której siła tkwi w fotoprotekcji o szerokim spektrum działania.

Skuteczna ochrona skóry przed promieniowaniem: linia mesoprotech od mesoestetic

Wspomniana fotoprotekcja o szerokim spektrum działania to wysoka, kompleksowa ochrona przed różnymi rodzajami promieniowania widzialnego i niewidzialnego: UVA, UVB, światłem widzialnym (HEV) i promieniowaniem podczerwonym (IR). Zapewnia ją innowacyjny mesoprotech complex – kompleks fotoprotekcyjny będący połączeniem filtrów biologicznych i/lub chemicznych, zapewniających maksymalną skuteczność. Znalazł się on w każdym z serii kosmetyków mesoprotech, jednak poszczególne formuły zostały opracowane tak, by odpowiadać potrzebom każdej, nawet tej szczególnie wymagającej, nadwrażliwej cery. Dodatkowo, preparaty wzbogacono o collagen pro-47 – specjalny składnik aktywny o działaniu anti-aging, który chroni i wzmacnia kolagen typu I, poprawiając elastyczność i sprężystość skóry.

Ultralekki fluid SPF50+ do skóry normalnej i mieszanej mesoprotech light water antiaging veil

160 zł/50 ml (Fot. materiały partnera)

Ultralekki fluid SPF50+ stworzony dla skóry normalnej i mieszanej. Zawiera mesoprotech complex, collagen pro-47 oraz kwas hialuronowy, dzięki czemu zapewnia zarówno wysoką ochronę przed promieniowaniem, jak i optymalny poziom nawilżenia.

Lekki fluid SPF 50+ mesoprotech do skóry mieszanej, tłustej i wrażliwej mineral matt antiaging fluid

170 zł/50 ml (Fot. materiały partnera)

Lekki fluid SPF 50+ dopasowany do potrzeb skóry mieszanej, tłustej i wrażliwej. Gwarantuje wysoką fotoprotekcję, a dzięki cząsteczkom matującym – matowo-pudrowe wykończenie. Zawarte w nim składniki nie działają komedogennie, dlatego preparat jest w pełni bezpieczny dla wrażliwej skóry.

Krem ochronny dla skóry z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem mesoprotech melan 130 pigment control

190 zł/50 ml (Fot. materiały partnera)

Krem stworzony dla skóry ze skłonnością do powstawania przebarwień. Wzbogacony o azeloglicynę hamującą przepływ melaniny do melanocytów i keratynocytów. Dzięki zawartości pigmentów nie bieli – zapewnia skórze jednolity, naturalny odcień.

Ochronny sztyft przeciwsłoneczny mesoprotech sun protective repairing stick do stosowania w miejscach wrażliwych

105 zł/4,5g (Fot. materiały partnera)

Ochronny sztyft przeciwsłoneczny odpowiedni dla każdego typu skóry. Idealnie sprawdza się do stosowania w miejscach wrażliwych. Skutecznie chroni blizny, delikatną skórę wokół oczu, ust, a także miejsca, w których występują przebarwienia.

Mgiełka do twarzy SPF50+ mesoprotech antiaging facial sun mist

175 zł/60 ml (Fot. materiały partnera)

Mgiełka do twarzy SPF50+ o ultralekkiej konsystencji, doskonała do reaplikacji na makijaż. Stanowi uzupełnienie innych produktów z serii mesoprotech. Zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem, a dzięki zawartości antyoksydantów wykazuje działanie anti-aging. Sprawdzi się w przydatku wszystkich typów skóry i może być stosowania w dowolnym momencie dnia – jej formuła umożliwia równomierną aplikację bez konieczności rozprowadzenia i wmasowania.

Mgiełka do ciała SPF 30+ mesoprotechantiaging body sun mist

200 zł/200 ml (Fot. materiały partnera)

Lekka, odświeżająca mgiełka do ciała. Idealna do stosowania w dowolnym momencie dnia. Zapewnia kompleksową fotoochronę, a dzięki zawartości antyoksydantów wykazuje działanie anti-aging.

Więcej na: https://www.mesoestetic.pl/linie/mesoprotech

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze