1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Wakacyjny konkurs WITTCHEN: kup walizkę i wygraj wycieczkę marzeń

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Strój kąpielowy, klapki, kapelusz z rondem, krem do opalania… wszystko gotowe na wakacyjny wyjazd. Brakuje tylko jednego – pojemnej i wygodnej walizki na kółkach! Już nie musisz biegać nerwowo po centrum handlowym w poszukiwaniu idealnego modelu – znajdziesz go w WITTCHEN! A teraz robiąc zakupy, masz dodatkowo szansę wygrać jedną z fantastycznych nagród. Pojemne kosmetyczki, stylowe zestawy podróżne, a nawet… wycieczka marzeń! Takiej okazji nie możesz przegapić!

Zacznij podróż od WITTCHEN – zasady konkursu

Udział w konkursie jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że kupisz dowolną walizkę WITTCHEN i zachowasz paragon/fakturę zakupu, którą następnie zarejestrujesz na stronie. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać również dane osobowe (m.in. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) oraz kreatywne rozwinięcie zdania: „Podróżowanie jest dla mnie…”. Nie musisz się śpieszyć – konkurs trwa od 1 do 30 czerwca, zatem masz cały miesiąc na wysłanie swoich pomysłów. I możesz robić to wielokrotnie – wszystko zależy od ilości bagażu, który zakupisz w wyznaczonym terminie. Rozpoczęcie wakacji w wielkim stylu – tylko z WITTCHEN!

(Fot. materiały partnera)

Zestawy podróżne WITTCHEN – gadżety pełne słońca

Podróżowanie może być cool – wystarczy wybrać zestaw podróżny WITTCHEN! Już od pierwszej chwili zawróci ci w głowie nowoczesnym designem – połączenie klasycznej formy z wysoką funkcjonalnością jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze. A energetyczna kolorystyka… ona wprowadzi cię w wakacyjny vibe długo przed wyruszeniem w drogę! Wystarczy tylko spojrzeć na nasze nagrody – komplet walizek z kolekcji GROOVE Line. Mają wszystko, czego potrzebujesz - cztery łożyskowane kółka, wysuwany uchwyt oraz gumowe rączki ułatwiające przenoszenie bagażu, o zwiększonej odporności na zniszczenia nie wspominając. To rozwiązanie nadaje ton każdej wycieczce. W końcu jak podróżować, to tylko w wielkim stylu!

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

Kosmetyczka bagażowa – kurs na… kolor

Na walizkach się nie kończy - w konkursie WITTCHEN możesz wygrać również kosmetyczki w supermodnych kolorach. To wyrafinowany dodatek, któremu nikt się nie oprze! W końcu niewiele rzeczy łączy w sobie lekkość, wytrzymałość i piękną estetykę. Nie można zapomnieć również o elastycznym uchwycie, odpinanym pasku i kieszonkach na drobiazgi. Nie ma co ukrywać – kosmetyczka WITTCHEN ma wiele uroku!

(Fot. materiały partnera)

Praktyczne walizki, wytrzymałe torby, eleganckie kosmetyczki – z WITTCHEN wybór masz nieograniczony! I dlatego nie czekaj dłużej i już dziś zabłyśnij nienagannym stylem w podróży!

(Fot. materiały partnera)

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze