1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Premiera Ultimate Repair od Wella Professionals

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Nowa linia odbudowująca Ultimate Repair Wella Professionals jest wyjątkowa zarówno pod względem formuł, jak i skuteczności działania. Szczególne były też okoliczności premiery kosmetyków. Towarzyszył jej pokaz najnowszych trendów we fryzjerstwie #wellatakesparis w Musée des Arts Décoratifs.

Pokaz #WellaTakesParis udowodnił, że fryzjerstwo jest sztuką. Wymaga wyobraźni, kreatywności, a do tego jeszcze mistrzowskiej precyzji wykonania. Niezależnie jednak od tego, czy chcemy nosić naturalne włosy, czy misternie ułożone artystyczne fryzury, podstawą jest jedno… „Pielęgnacja, pielęgnacja i jeszcze raz pielęgnacja”, mówi Tymoteusz Pięta, ambasador Wella Professionals. „W trendach panuje duża różnorodność. Na pewno jednak wracają balejaże, modne są też kolorowe root shadows. Większość zabiegów, jakie wykonujemy w salonie, wiąże się z rozjaśnianiem włosów. Coraz więcej kobiet chce też mieć długie włosy. Profesjonalna pielęgnacja, która zregeneruje i dociąży włosy, zapobiegając ich puszeniu się, jest po prostu niezbędna”, mówi ekspert.

Tymoteusz Pięta, fryzjer, właściciel sieci Hairmate, ambasador Wella Professionals (Fot. materiały partnera)

Linia Ultimate Repair rewolucjonizuje sposób podejścia do odbudowy włosów

Do tej pory pielęgnacja koncentrowała się przede wszystkim na odbudowie wewnętrznej struktury włosa – jego kory. Dlaczego jednak na tym poprzestać? Linia produktów do pielęgnacji włosów Ultimate Repair to rozwiązanie holistyczne, które dzięki opatentowanej technologii łączącej kwasy AHA (alfa-hydroksykwasy) i omega-9 odbudowuje wiązania wewnątrz włosów, a jednocześnie uzupełnia strukturę włosów na zewnątrz.

(Fot. materiały partnera)

Marka Wella zajmuje się włosami od ponad 140 lat. W oparciu o długoletnie doświadczenie i badania naukowe powstały cztery wyjątkowe produkty. Każdy z nich został opracowany z wykorzystaniem nowej, opatentowanej technologii, inspirowanej pielęgnacją skóry.

Regeneracja skóry przebiega jednocześnie na dwóch poziomach – polega na regeneracji komórek od wewnątrz i odbudowy bariery ochronnej na zewnątrz. Niestety włosy nie mogą się regenerować tak jak skóra. Wyzwaniem dla naukowców Wella stało się odtworzenie zdolności regeneracyjnych skóry. Udało im się uzyskać ten efekt dzięki linii Ultimate Repair.

Luksusowe serum Miracle Hair Rescue Ultimate Repair Wella Professionals: 30 ml/91 zł. Odżywka ochronna bez spłukiwania Ultimate Repair Wella Professionals: 140 ml/91 zł. Lekki kremowy szampon Ultimate Repair Wella Professionals: 250 ml/74 zł. Kremowa, głęboko oddziałująca odżywka do codziennego stosowania Ultimate Repair Wella Professionals: 200 ml/83 zł (Fot. materiały partnera)

Nie tylko daje ona połysk, siłę i wygładzenie, kompleksowo odbudowując włosy od wewnątrz, ale jeszcze działa spektakularnie szybko, bo w zaledwie 90 sekund.

Produkty Ultimate Repair – holistyczne podejście do pielęgnacji

Cztery produkty zaprojektowane w oparciu o ponad 140-letnią ekspertyzę badania włosów, przeznaczone są dla wszystkich rodzajów włosów. Każdy z nich został opracowany z wykorzystaniem naszej nowej, opatentowanej technologii, inspirowanego pielęgnacją skóry połączenia kwasów AHA (alfa- hydroksylowego) i omega-9. Błyskawiczna, wewnętrzna odbudowa jest możliwa niezależnie od rodzaju i struktury włosów: kręconych, falowanych, cienkich, prostych, grubych… i wszystkich innych. Dzięki luksusowej konsystencji i subtelnemu zapachowi produkty z linii Ultimate Repair sprawiają, że codzienna pielęgnacja włosów staje się niezwykłym doświadczeniem.

(Fot. materiały partnera)

Produkty dostępne są na hairstore.pl: Wella Ultimate Repair – profesjonalna linia do odbudowy włosów.

W wydaniu 10 magazynu „Zwierciadło”, w artykule dotyczącym nowej pielęgnacji Wella Professionals Ultimate Repair, pojawiły się, przez pomyłkę, niewłaściwe rekomendowane ceny produktów*. Przepraszamy za błąd i podajemy sugerowane ceny rekomendowane*:

  • szampon Wella Ultimate Repair 129 zł
  • odżywka Wella Ultimate Repair 139 zł
  • odżywka bez spłukiwania Wella Ultimate Repair 159 zł
  • serum Wella Ultimate Repair Hair Miracle Rescue 159 zł

*ostateczna cena w gestii podmiotu sprzedającego

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze